» »

Як самостійно встановити двері в квартирі?Установка двері своїми руками - досить нескладний процес, але він, як і всі інші вимагає уваги і елементарних навичок.

Як самостійно встановити двері в квартирі?

Перед безпосередньо установкою дверей, слід позбутися старої. Для цього знімаємо її з петель. У разі якщо двері тримається на розбірних кріпленнях, слід підняти двері важелем, причому двері повинна бути відкрита під прямим кутом. У разі якщо петлі не піддаються розбирання, просто відкручуємо їх.

Наступним етапом стане демонтаж дверної коробки. Якщо коробка зроблена з дерева, слід розпиляти їй бічні частини навпіл, попередньо позбувшись зайвої фурнітури. У випадку з металевою коробкою може знадобитися болгарка. Після того як ви позбулися коробки, відбийте непотрібну штукатурку за допомогою молотка. 

Тепер можна перейти до установки дверей. Існує кілька варіантів установки, все залежить від рівня дверного отвору.

Перший варіант, це використання в якості кріплення монтажних пластин. Принцип досить простий: пластини накладаються на край дверного отвору з внутрішньої сторони. Після чого в отвори монтажних пластин забиваються сталеві стрижні. Згодом ці стрижні слід заварити. Цей спосіб дозволяє прикріпити до стіни дверну коробку.

Другий спосіб. Дверна коробка кріпиться до стіни за допомогою анкерних болтів. У разі якщо немає отворів для болтів, зробіть їх самостійно. Пізніше за допомогою спеціальних заглушок можна буде прикрити впадають в очі болти.

Нижче представлений список допоміжних матеріалів, який допоможуть вам у роботі: Стрежнєв для кріплення. Довжиною близько 10 -15 сантиметрів, а товщиною 15 міліметрів.

Клини. З їх допомогою фіксуємо дверну коробку. Для цього кріпимо їх до бічних стін. Також слід пам'ятати про декілька речей якщо ви зібралися самі встановлювати двері.

Щоб перевірити наскільки рівно була змонтована двері досить виміряти вертикальні стійки з обох сторін за допомогою схилу. 

У процесі установки у вас неодмінно залишаться зазори, їх обробляємо монтажною піною. Попередньо можна обробити зазор водою, щоб матеріали скріпилися більш якісно. Наносити піну слід спеціальним пістолетом, це дозволить більш точно дозувати матеріал.

У професіоналів установка дверей займає близько години, і навіть якщо ви не належите до їх числа, то у вас на її установку піде не набагато більше часу. Якщо підійти до установки двері з усією відповідальністю, то в цьому немає нічого складного. 

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: