» »

Як зв'язати дві вірьовкиЖоден рибалка або мисливець, скелелаз або водолаз, та й просто людина не може уявити собі життя без вузла, адже вони зустрічаються практично скрізь. Вузли - це практичний і надійний спосіб з'єднання декількох мотузок або ж прив'язування за допомогою мотузки чогось до певного місця або предмету.

Як зв'язати дві вірьовки

Будь вузол повинен бути добре затягнутий і мати правильний вид, тільки тоді він вважається якісним і надійним. Найпоширеніший вузол - плоский, він здобув довіру і у моряків і військових, і у мисливців і рибалок своєї надежностью.Пріготовьте дві мотузки будь-якої довжини. У разі, якщо необхідно зв'язати дві вірьовки в коло, необхідно знати, що довжина мотузок повинна бути співмірна їх товщині, тобто чим товще мотузка, тим, відповідно, довше вона повинна бути, щоб можна було легко її зв'язати. Зрозуміло, що якщо ви візьмете білизняні мотузки п'яти сантиметрів, вам навряд чи вдасться їх зв'язати. Білизняний мотузок слід брати, як мінімум 30-40 сантіметров.Положіте дві мотузки перед собою паралельно один одному.

Візьміть одну і другу мотузку і схрестіть кінці. Потім заведіть хвостик одного (на жаргоні його називають робочий хвіст) за іншою. Обігніть другий хвостик знизу і Протягніть в утворену петлю. Витягніть хвостик і зафіксуйте петлю, потягнувши за два кінця одночасно.

Візьміть ще раз хвостики і одним з них обігніть другий тепер уже знизу. Протягніть робочий хвіст в петлю тепер сверху.Потяніте за два кінці, затягнувши тугий вузол. У вас має вийти плоский вузол. Залежно від товщини мотузки такий вузол може об'ємним, але принцип все ж буде один і той же.

Якщо вам необхідно зв'язати дві вірьовки в одне коло, то потрібно провести всі вищезгадані дії і з двома іншими кінцями. Залишивши перший вузол, візьміть два інших кінчика, покладіть робочий хвіст мотузки на другий і, обігнувши їм друге, Протягніть в петлю, затягніть кінці, а потім повторіть ще раз такі ж дії, тільки обігнувши другий кінчик вже не зверху, а знизу.

Зауважте «черепашачий» вузол. Покладіть 2 мотузки паралельно один одному. Візьміть обидва кінці і загніть під основу мотузки, а потім опишіть ними вісімку так, щоб одна її половина перебувала під нитками, а друга поверх. У верхню петлю заправте обидва кінці і затягніть. Мотузки надійно зв'язані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: