» »

Чому потріскався наливна підлогаНаливна поліуретанова підлога досить затребувані. Вони мають презентабельний вигляд, легкі в монтажі, без проблем можна залити таку підлогу самостійно. Але відхилення від технології при монтажі підлоги можуть привести до плачевних наслідків.

Чому потріскався наливна підлога

Переваги наливної підлоги

Наливна підлога? тонке поліуретанове покриття - є хорошою альтернативою кераміці, лінолеуму, ламінату. Вони:? мають ідеально рівну поверхню;? просто монтуються; ? Міцні; ? Витримують великі навантаження;? мають довгий термін служби; Ці якості і зробили їх таким популярним.

Матеріали для підлоги продаються в будівельних магазинах, для його створення беруть готові сухі суміші. Основна вимога для отримання якісного покриття - скрупульозне дотримання технології.

Процес заливки підлоги проходить у кілька етапів:? Підготовка основи;? Обробка основи грунтом;? заливка основного шару;? укладка фінішного покритія.Значімий момент в технологічному ланцюжку - підготовка основи. Багато в чому від цього залежить якість підлоги. При недбалої підготовки можливе розтріскування основний стяжки.

Підготовка підстави і причини розтріскування

Основа повинна бути очищено від фарби, плям, пилу, все тріщинки і стики зашпаровують, по периметру треба прокласти стрічку: її відсутність може стати причиною розтріскування.

На суху чисту поверхню наносять методом напилення або валиком грунтовку. У приміщеннях з підвищеною вологістю бажано використовувати гідроізоляційний грунт. Подальші роботи проводяться після повного висихання шару грунтовки. Погано просушений шар грунту - це ще одна причина появи тріщин в стягуванні.

Правильний монтаж - покриття без дефектів

Наступний етап - монтаж наливної підлоги. Суха суміш розлучається прохолодною (20 градусів) водою. Перемішувати суміш можна будівельним міксером або електродрилем зі спеціальною насадкою. Пропорції складу вказані на упаковці, ні в якому разі не можна допустити надлишок води. Рідкий розчин довго сохне, що може сприяти розшаруванню і появі тріщин.

Суміш виливають на загрунтовану підставу, гумової шваброю або правилом розподіляють по поверхні. Для видалення бульбашок розчин прокочують в різних напрямках голчастим валиком. Стяжка робиться завтовшки більше 4 см, занадто тонкий шар неминуче піде тріщинами.

Щоб затвердіння стяжки проходило не дуже швидко, її треба періодично зволожувати, не допускати прямого попадання сонячних променів і протягів. Швидке сушіння і протяги також призводять до утворення тріщин.

Після повного затвердіння основного шару наноситься фінішне покриття. Це може бути тонкий шар полімерного складу або лак.

Оптимальний варіант пристрою стяжки без тріщин - влаштування підлоги по напівсухий технології із застосуванням фіброволокна для армування і шліфуванням поверхні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: