» »

Як вимити холодильникХолодильник повинен бути ідеально чистим. Його необхідно регулярно мити один або два рази на місяць. Уважно стежте за тим, щоб розморожує продукти не підтікали, позбавляйтеся від прострочених продуктів, ставте в холодильник тільки чистий посуд і вчасно витирайте краплі і патьоки. Це значно полегшить вам процес генерального прибирання.

Як вимити холодильник

Вимкніть холодильник з мережі і звільніть його від продуктів. Щоб прискорити процес розморожування, встановіть перед випарником тепловентилятор. Отделяющиеся шматки льоду прибирайте в раковину. Ні в якому разі не намагайтеся зняти лід ножем: дуже легко ви можете пошкодити тонку стінку камери і вивести холодильник з ладу.

Візьміть теплу воду і додайте в неї трохи питної соди або подрібненого дитячого мила. Вимийте внутрішні стінки холодильника, полки холодильного шафи і дверну панель. Якщо в холодильнику присутня неприємний запах, додайте 1 столову ложку нашатирного спирту на літр води і протріть цим розчином внутрішні поверхні перед тим, як приступити до основної процедури миття.

Витріть насухо внутрішні поверхні м'якою тканиною і відполіруйте хромовані деталі. Помийте холодильник зовні простий теплою водою. Якщо необхідно відтерти плями на емалі, умочіть в соду суху ганчірочку і протріть їй суху поверхню. Щоб скло, з якого зроблені полиці холодильника, не лопнуло від перепаду температур, витягнете їх і залиште зовні на деякий час, перш ніж промити теплою водою з-під крана.

Промийте теплою мильною водою ущільнювач, прокладений по периметру двері холодильника, від скупчилися на ньому крихт і пилу. Вийміть і помийте піддон для стоку води і контейнери для овочів. Очистіть спіралі конденсатора від скопилася на них пилу за допомогою тонкої щітки або пилососа з вузькою насадкою. На деякий час залиште дверцята холодильника відкритою, щоб камера провітрилася. Перед включенням холодильника переконайтеся, що його внутрішня поверхня і всі виймаються деталі висохли.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: