» »

Як позбутися від цвілі на стініЯкщо в приміщенні з'явилася цвіль, від неї обов'язково потрібно позбутися. Адже пліснявий грибок не тільки може зіпсувати будь-які оздоблювальні матеріали, але також виділяє токсини, які здатні серйозно нашкодити здоров'ю.

Як позбутися від цвілі на стіні
Вам знадобиться
  • Plesen

Зазвичай цвіль на стінах просто відмивають протигрибковими засобами, які представлені в широкому асортименті в будівельних магазинах. Окрім спеціалізованих протигрибкових засобів також використовують і народні методи боротьби з цвіллю - видалення грибка хлорсодержащими дезінфікуючими розчинами. Наприклад, засобом для відбілювання білизни «Білизна». Ефект від миття стін як протигрибковими засобами, так і містять хлор розчинами короткочасний. Оскільки вони не проникають всередину стін і не вбивають цвіль полностью.Чтоби позбутися від цвілі на стінах раз і назавжди, спочатку розберіться з причинами її виникнення. Зазвичай цвіль з'являється в приміщеннях з високою вологістю і поганою вентиляцією. Тому найбільш часто можна побачити цвіль у ванній або в підвалах. Стіни приміщень з підвищеною вологістю потрібно обробляти спеціальними протигрибковими засобами в процесі їх обробки. Протигрибковий засіб при цьому слід додати прямо в розчин.

Якщо протигрибкової обробки на етапі обробки стін не проводилося, то спробуйте позбутися від цвілі на стінах наступним чином: а. зачистите уражене цвіллю місце, при цьому потрібно видалити всю уражену ділянку обробки аж до цегли або плити; b. обробіть очищену зону протигрибковим засобом, потім нанесіть антисептичну грунтовку, гідроізоляційний розчин, нову штукатурку і шпаклівку.

Щоб цвіль на стінах не з'явилася знову, потрібно вирішити проблеми з підвищеною вологістю і поганий вентіляціей.Лучше всього регулюванню вологості в приміщенні сприяє регулярний приплив свіжого повітря. Тому частіше провітрюйте приміщення, особливо якщо в ньому встановлені пластикові вікна. Не варто змушувати меблями темні і сирі кути. І взагалі намагайтеся не ставити меблі впритул до стін - залишайте невеликий проміжок для циркуляції воздуха.Еслі джерелом вогкості в приміщенні є велика кількість рослин, має сенс зменшити їх кількість.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: