» »

Як намалювати дизайн-проектТаким питанням найчастіше задаються два типи людей. Перші - це студенти архітектурних ВНЗ, які хочуть освоїти професію на практиці, а другий - це люди, які придбали квартиру і зіткнулися з питанням її облаштування.

Як намалювати дизайн-проект

Створення дизайн-проекту для студентів спеціалізованих ВНЗ

Студентам для більш глибокого вивчення предмета необхідно вивчити комп'ютерні програми з проектування. Найлегша і поширена на сьогоднішній день програма для плоского креслення - це Autocad. Далі можна переходити до більш складних тривимірним програмами, таким як Archicad або Revit. Але студентам легше, тому що їм на допомогу завжди прийдуть викладачі, а звичайним людям доводиться набагато важче.

Створення дизайн-проекту для початківців

Взагалі, людям, за родом своєї діяльності не пов'язаним з архітектурою та дизайном, можна і не заглиблюватися в це питання. Адже проект в цьому випадку потрібен тільки для більш детального представлення майбутнього інтер'єру своєї квартири, для більш точного прогнозування кінцевого результату.

Краще всього зробити це за допомогою міліметрового паперу, на якій за допомогою лінійки і олівця, зберігаючи масштаб, потрібно зобразити план свого гніздечка. Можна також майбутні перегородки малювати крейдою прямо на підлозі квартири або будинку. Ще до початку робіт і проектування внутрішніх перегородок необхідно уявити собі розташування меблів в кімнатах. Визначтеся зі стилем, кількістю меблів і її розмірами. Але не забудьте, що, наприклад, для кухонних меблів існують стандартні розміри, яких вам доведеться дотримуватися у своєму плані.

Отже, план готовий. Але це ще не дизайн-проект. Для того щоб переконатися, що все стоїть на своїх місцях і ви ні в чому не помилилися, потрібно зробити розгортку меблів по стінах. Розгортка - це своєрідне проектування меблів на стіни. На ній зручно знайти місце для вимикачів, розеток, полиць, світильників та інших настінних аксесуарів. Часто буває, що після розгорнення початковий план доводиться коригувати або навіть переробляти. Після того як ви завершили планування простору і подумки вибрали і розставили по кімнатах меблі, починається найдовший і найприємніший етап. Це підбір матеріалів. Важливо, щоб обробка стін, підлоги і стель добре поєднувалася з меблями. Не забувайте, що світле глянсове покриття підлоги небажано. Також не робіть зі свого житла музей з величезною кількістю прикрас. Всі елементи інтер'єру повинні підтримувати вибраний вами стиль, матеріали повинні ідеально підходити один до одного. Якщо це викликає у вас труднощі, то можна знайти на фото схожу кімнату і проаналізувати її інтер'єр.

Корисна порада для творців дизайн-проекту

Взагалі процес проектування являє собою вічний пошук. З тисячі всіляких матеріалів, стилів і напрямків ви повинні вибрати відповідний саме вам. Якщо ви рішуче налаштувалися на самостійне створення проекту, то не відступайте і ні в якому разі не залучайте до цього процесу родичів або друзів. Адже ви проектуєте своє житло, орієнтоване під ваші потреби і смаки, а велика кількість порадників тільки зіпсує справу. Запасіться фантазією, часом і не бійтеся експериментувати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: