» »

Як прати зимовий пуховик в машинціБудь-яка річ вимагає правильного догляду, то ж стосується і зимового пуховика. А оскільки у багатьох зараз є пральні машини, важливо знати, як прати зимовий пуховик в машинці.

Як прати зимовий пуховик в машинці

Насамперед дізнайтеся, чи можна ваш пуховик прати в машинці. Зазвичай це пишуть на спеціальному ярлику, який є на будь-якому одязі. Уважно подивіться, що там зазначено з приводу прання вироби. Прочитайте, якої температури має бути вода при пранні пуховика в машинці, який режим потрібно використовувати для прання і віджимання, який засіб для прання можна використовувати.

На більшості пуховиків зазвичай вказують одні й ті ж вимоги для прання, тому дотримуйтесь того, що буде сказано далі. Встановіть режим під назвою «Делікатне прання» або «Делікатний режим». Поверніть покажчик температури до позначки 30 градусів. Потім додайте у відповідний відсік миючий засіб, краще, щоб воно було рідким і призначалося для прання делікатних тканин.

Виробники пуховиків радять прати зимовий пуховик в машинці за допомогою декількох тенісних м'ячиків, тому заздалегідь подбайте про їх наявність у будинку і перед самою пранням покладіть в барабан пральної машини 3 м'ячика разом з пуховиком (щоб пух не збивався). Краще не періть свій пуховик разом з іншими речами.

Полощіть зимовий пуховик в пральній машинці як мінімум 3 рази. Це дозволить добре вимити миючий засіб і заводську пил. Потім поставте регулятор віджиму на найменшу кількість обертів, м'ячики при цьому не прибирайте з барабана.

Щоб просушити пуховик, залиште його в пральній машині або розмістите біля якого-небудь джерела тепла. Час від часу збивайте його як подушку, щоб пух рівномірно просох.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: