» »

Як вибрати міні-мийкуМіні-мийки використовуються для швидкого очищення автомобілів, терас, балконів, мотоциклів, басейнів, садових доріжок. Завдяки особливій технології використання такого обладнання дозволяє економити до 80% об'єму води. Щоб міні-мийка була ефективною і зручною, важливо правильно її вибрати.

Як вибрати міні-мийку

Основні параметри вибору міні-мийки

Зверніть увагу на витрату і тиск міні-мийки. У середньому такі пристрої витрачають 7-12 л води в хвилину при тиску 70-130 бар. Для ретельного очищення автомобіля цілком достатньо міні-мийки 120-130 бар. Чим вище тиск, тим сильніше струмінь води впливає на поверхні. З одного боку, це означає більш ефективну очистку. З іншого боку, надто сильна струмінь може пошкодити матеріали і деталі.

Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовляється помпа. Металеві пристрої дорожче, але і довговічніше. Пластикові відрізняються низькою вартістю, однак вони бояться перепадів температур. Якщо ви виберете другий варіант, врахуйте, що помпа може бути розбірною і нерозбірними. Розбірні пластикові помпи економічніше: їх можна відремонтувати, в той час як нерозбірні доводиться міняти цілком, а їх ціна дуже висока.

Важливо, щоб міні-мийка була довговічною. Цьому сприятиме наявність функції total-stop: як тільки людина відпускає пістолет міні-мийки, пристрій припиняє працювати. Крім того, бажано, щоб обладнання було виготовлено надійним виробником.

Міні-мийки за ціновими категоріями

Багато в чому вибір міні-мийки залежить від бюджету. Чим більше сума, яку ви готові витратити на купівлю обладнання, тим більше вибір. Найдешевші вироби відрізняються малими габаритами, легкістю і порівняно невисокою потужністю, але при цьому вони добре справляються зі своїми функціями. Основна проблема в даному випадку полягає в тому, що застосовувати таке обладнання радять раз на тиждень, при тому тривалість процедури не повинна перевищувати 30 хвилин. Якщо потрібно використовувати обладнання частіше, вибирайте інший варіант.

Міні-мийки середньої цінової категорії мають значну вагу (близько 20 кг), високу потужність і продуктивність. Вони підходять для очищення поверхонь від багатьох видів забруднень, і застосовувати їх можна 2-3 рази на тиждень. У середньому ресурс таких моделей становить 1200 годин.

Міні-мийки високої цінової категорії можна використовувати для ефективного очищення автомобілів, човнів і мотоциклів і для догляду за майданчиком біля будинку. Довжина шланга таких моделей досягає 15 м, що забезпечує більшу зручність у використанні. Більш того, багато хто з них доповнюються підігрівом води, що дозволяє ефективно справлятися майже з будь-якими видами забруднень, включаючи жирові плями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: