» »

Як вибрати стеклокерамическую електроплитуПри виборі склокерамічною електроплити потрібно звернути увагу на матеріал нагрівального елемента. Велике значення має здатність економити електроенергію і полегшувати процес чищення.

Як вибрати стеклокерамическую електроплиту
Останні моделі склокерамічних електроплит начебто б з'явилися з якогось фантастичного фільму про майбутнє: лаконічний дизайн, абсолютно рівна гладка поверхня з мінімумом кнопок і важелів управління. Здається - доторкнися до неї, і вона розлетиться на тисячу дрібних скляних осколків. Всупереч створюваному враженню крихкості, електроплита зі склокераміки має високу міцність, а найголовніше, за що і отримала таке широке поширення - підвищеною теплопровідністю вручений поверхні, що дозволяє приготувати їжу з більшою швидкістю, ніж на такому ж газовому аналогу.

Критерії вибору відповідно з дизайном і швидкістю нагріву

У першу чергу покупцеві потрібно вирішити, залежну чи плиту він буде брати або незалежну. У залежною електроплиті варильна поверхня і духова шафа об'єднані в одній ціле, в незалежній ці дві складові одного агрегату можна встановити в різних частинах кухні. Далі потрібно визначитися з потужністю, конфігурацією і розміром конфорок, точніше, з зонами нагріву. Для нагрівання ділянки плити, позначеного відповідною розміткою, можуть використовуватися різні високотехнологічні матеріали.

Зокрема, рапідние нагрівальні елементи мають у своїй основі гнучкий бистроразогревающійся сплав. Швидкість його розігріву 7-12 секунд. Галогеновий обігрівач використовується в парі з рапідних і здатний розігріватися ще швидше. При виборі склокерамічною електроплити з індукційним нагрівом потрібно заздалегідь передбачити можливість покупки спеціального посуду, хоча така технологія нагріву є найбільш передовою і кращої.

На що ще звернути увагу

Якщо дозволяють кошти, то варто вибрати модель з сенсорним управлінням конфорками. Це дозволить більш плавно регулювати температуру і завжди бути в курсі того, які конфорки працюють і наскільки вони гарячі. Якщо головне, що власник чекає від плити - це економія електроенергії, то йому варто вибирати плиту з можливістю регулювання площі поверхні нагрівання й користуватися тільки тієї посудом, дно якої повністю збігається з площею конфорки. Великим плюсом будуть пристрій швидкого закипання, що дозволяє швидко закип'ятити воду, і система блокування ручок. Остання актуальна для сімей з маленькими дітьми.

Що стосується духової шафи, то найбільш просунуті моделі мають у своєму складі рожен і гриль, а також спеціальний таймер, який звільняє господиню від контролю за приготуванням їжі. Якщо є бажання знизити тимчасові витрати на догляд за склокерамічною електроплитою, то варто вибирати модель з знімною дверцятами, що полегшує процес чищення і спеціальним каталітичним покриттям, що полегшує процес розкладання жиру на вуглець і воду, а значить, і процес його видалення. У продажу є і моделі, які потрібно тільки на кілька хвилин нагріти до максимальної температури, а після просто вимести сажу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: