» »

Як почистити барабан пральної машиниПоступово на барабані і на нагрівальному елементі пральної машини відкладається не тільки шар накипу, але і інші забруднення. З цієї причини підвищується ймовірність виникнення неполадок. Вирішити проблему можна за допомогою спеціальних засобів.

Як почистити барабан пральної машини

Купуйте спеціальний засіб для видалення накипу в пральній машині. Для очищення чайників не підійде, так як воно псує гумові елементи, які розташовуються в барабані.

Насипте порошок безпосередньо в барабан пральної машини або у відсік для основного прання. Виберіть найтривалішу програму і включіть прилад. Рекомендовану температуру прання подивіться в інструкції, що додається до засобу для видалення накипу.

Використовуйте лимонну кислоту, якщо антинакипін для пральних машин ви не знайшли в магазинах. Щоб очистити барабан і нагрівальний елемент, потрібно близько 100 г лимонки. Температурний режим в цьому випадку повинен бути 60 градусів.

Протріть барабан і гумові елементи машинки губкою або щіточкою, якщо після процедури місцями залишилася бруд. Якщо у вас сильно потерте скло у дверки, то почистіть його пастою ГОІ, після чого засобом для стекол і дзеркал.

Налийте трохи кондиціонера в спеціальний відсік і ще раз запустіть пральну машинку, але тільки на програмі «кондиціонування» або «додаткове полоскання». Це необхідно для більш ретельного видалення миючого засобу.

Якщо ви відчуваєте неприємний запах в барабані після очищення антинакипін, то насипте порошок і включіть будь-яку програму. Як тільки цикл прання закінчиться, відкрийте дверцята і залиште барабан провітрюватися.

Викличте майстра, якщо боїтеся використовувати хімічні засоби для очищення машини від накипу. Але варто зауважити, що професійні засоби мало відрізняються за своїм складом від тих, що можна зустріти в магазинах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: