» »

Як почистити тен пральної машиниТен пральної машини. Найбільш частою причиною поломок пральної машини є накип, що утворилася на внутрішніх елементах. Вапняний наліт з'являється через жорстку водопровідної води. Почистити тен пральної машини можна спеціальними та народними засобами.

Як почистити тен пральної машини
Вам знадобиться
  • Спеціальний засіб для видалення накипу, лимонна кислота, магнітний пом'якшувач води.

Використовуйте спеціальний засіб для видалення накипу. Купити його можна в магазині господарських товарів або великому супермаркеті. Даний засіб виробляють у вигляді рідини або порошку. Слабкі кислоти, що входять до складу, ефективно видаляють вапняний наліт, не пошкоджуючи пластмасові деталі пральної машини. Перед тим як використовувати засіб, уважно прочитайте додається інструкцію.

Висипте або вилийте препарат в барабан пральної машини і набрати програму прання без білизни. Встановіть температуру води від 60 до 90оС. Таку процедуру необхідно проводити 1 раз на місяць. Якщо ви живете в районі, де вода дуже жорстка, то чистити машину можна і частіше. Ні в якому разі не збільшуйте кількість засобу. Передозування може викликати пошкодження гумових шлангів пральної машини.

Засипте 200 гр лимонної кислоти у завантажувальний отвір для прального порошку. Запустіть найтривалішу програму без віджимання і попереднього прання. Температура води повинна бути не нижче 60оС. Після того як закінчиться програма, відкрийте барабан і відігніть гумові елементи. Видаліть вапняні пластівці чистою ганчіркою і насухо протріть. Повторюйте таку обробку 1 раз на три місяці.

Встановіть магнітний пом'якшувач під заливний шланг пральної машини або водопровідну трубу. Під впливом магнітного поля солі розщеплюється на іони. Це допомагає попередити появи вапняного нальоту на тене і продовжити службу пральної машини. Єдиним недоліком даного методу можна відзначити високу ціну магнітного пом'якшувача.

Після очищення пральної машини від накипу подбайте про профілактику. Під час кожного прання використовуйте спеціальні засоби, які пом'якшують воду. Також щоб знизити ризик утворення вапняного нальоту, періть на режимах з невисокою температурою - 40-50оС.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: