» »

Як транспортувати холодильникЯк транспортувати холодильник. Холодильник - досить крихкий побутовий прилад. При неправильному транспортуванні він легко ламається, доставляючи господарям згодом багато клопоту з ремонтом. Тому перед тим, як здійснювати перевезення, зробіть кілька простих маніпуляцій, які дозволять доставити холодильник в цілості й схоронності.

Як транспортувати холодильник

Найпростіше транспортувати новий холодильник. Він упакований в міцну картонну коробку і закріплений всередині неї спеціальними пінопластовими брусками. На упаковці позначено, де знаходиться верхній край побутового приладу, щоб при завантаженні його не поставили догори ногами.

Перед транспортуванням був у вжитку холодильник потрібно ретельно підготувати. Вимкніть вилку з розетки. Витягніть всі продукти з холодильного відсіку і морозильної камери. Протягом доби побутовий прилад повинен розморожуватись.

Коли льоду і мряці на внутрішніх стінках холодильника не залишиться, помийте його. Налийте в таз чистої теплої води і додайте трохи рідини для миття посуду. Засоби для очищення стекол і інших поверхонь використовувати не можна. Решітка і ящики холодильника стикаються з продуктами. Активні хімічні речовини можуть потрапити з їжею в організм людини, викликавши отруєння. Ретельно вимийте дверцята, морозильну камеру, решітки. Візьміть суху ганчірку і витріть холодильник, щоб не залишилося розлучень. Двері та стінки зовні можна відполірувати ворсистої матерією, змоченою розчином 12-типроцентной оцту.

Після того, як холодильник вимитий і висушений, його можна транспортувати. Для цього приклейте дверцята до стінок скотчем, щоб вони не відкрилися в дорозі. Якщо є великі аркуші картону, запакуйте прилад в них. Якщо ні, перевозите без упаковки.

Транспортувати холодильник можна тільки у вертикальному положенні. Інакше механізм може бути пошкоджений. Щоб побутовий прилад не впав під час пересування, закріпіть його в кузові машини. Зробити це можна, прив'язавши його мотузками в декількох місцях до борту автомобіля. Або притиснувши до стінки громіздким предметом - диваном або кріслом.

Після перевезення холодильник можна відразу включати в мережу. Як тільки він набере необхідну температуру, розкладайте продукти по камерах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: