» »

Яка соковижималка краще?Вибрати соковижималку для дому не так просто, як здається. Існує величезний вибір соковижималок, і дуже просто розгубитися: соковижималки для цитрусових, відцентрові, шнекові. Як зрозуміти, яка соковижималка краще?

Яка соковижималка краще?

Для тих, хто піклується про своє здоров'я, вибір соковижималки - дуже важлива справа. Адже згідно доводам вчених і лікарів, регулярне вживання свіжих соків допомагає зберегти здоров'я на довгі роки. Спеціально розроблені сокові дієти допоможуть очистити організм від шлаків і токсинів, зміцнити імунітет і уповільнити процес старіння організму. Крім того, сокова дієта сприятиме поліпшенню загального самопочуття, підвищення життєвого тонусу, а також допоможе скинути вагу до нормальних показників без стресу для організму. Тому дуже важливо вибрати соковижималку для дому, яка б відповідала всім потребам конкретної людини. 

Як вибрати соковижималку

Виробники побутових приладів, у тому числі соковижималок, посилено конкурують у боротьбі за свого покупця, вводять все нові і нові моделі, додаткові функції, пропонують нові можливості для використання своєї продукції. У такому різноманітті нескладно розгубитися, тому перед придбанням соковижималки бажано визначитися, для яких цілей ви її купуєте, ознайомитися з асортиментом провідних виробників і тільки потім робити вибір.

У продажу можна зустріти побутові та професійні прилади, призначені для швидкого приготування соку з м'яких фруктів, або для переробки великого обсягу різноманітних фруктів і овочів для заготовок і консервації.

Всі представлені на ринку соковижималки поділяються на чотири основних типи:
  • соковижималки для цитрусових;
  • шнекові;
  • відцентрові;
  • комбіновані.

Кожна з цих категорій знаходить своїх споживачів. Яка соковижималка краще?

Найпростіша побутова соковижималка, представлена ​​на ринку, призначена для віджиму соку з цитрусових. Якщо вам потрібна соковижималка для приготування соку з апельсинів, лимонів, грейпфрутів, а інші соки віджимати ви не плануєте, варто зупинити свій вибір на недорогий, простий у використанні і зручною соковижималці для цитрусових. 

Якщо ви плануєте віджимати сік не тільки з цитрусових, а й з будь-яких інших фруктів, вам знадобиться не соковижималка для цитрусових, а відцентрова або шнекова соковижималка. 

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: