» »

Який праска краще: Тефаль, Філіпс, Браун?Праскою людина користується щодня. Але коли приходить час купувати нову праску, виникає проблема вибору. Навіть звузивши пошук до таких торгових марок, як Tefal, Philips і Brawn, вкрай складно прийняти остаточне рішення через великого асортименту. Однак розбираючись в характеристиках праски, практичну покупку буде зробити простіше.

Який праска краще: Тефаль, Філіпс, Браун?

Як вибрати хороший праска?

Найважливіша частина праски - це, звичайно ж, підошва. На полицях магазинів можна знайти праски з платформами з алюмінію, нержавіючої сталі, з тефлоновим і керамічним покриттям.

Самої практичної вважається підошва з нержавіючої сталі. Вона добре ковзає по тканині, полегшуючи процес прасування. Така поверхня міцна, її легко чистити.

Дуже хорошим ковзанням володіють праски з керамічним покриттям підошви. Але такі праски вимагають дбайливого відношення, тому що кераміка дуже тендітна. Якщо на підошві з'являються подряпини або відколи, керамічне напилення скоро відшарується.

Праски з алюмінієвою підошвою легені. Вони швидко нагріваються і остигають, але служать недовго, тому що на алюмінії швидко з'являються подряпини і вм'ятини.

Праски з тефлоновим покриттям створені для того, щоб запобігати пригорання тканини. Але гладити таким праскою важко - він погано ковзає по тканині.

Визначившись з покриттям, зверніть увагу на розташування отворів в підошві. Для якісного розгладження вони повинні бути розосереджені по всій поверхні платформи.

Бажано, щоб праска була оснащений функцією самоочищення від накипу - це продовжить йому життя.

Якщо ви не гладите щодня величезні гори білизни, то оптимальним для вас буде вибір праски потужністю 1500-1700 Вт Праски з такою потужністю швидко досягають потрібної температури і утворюють хороший пар.

Не вибирайте занадто легкий праска - він не впоратися з великими речами. Якщо ж праска буде занадто важким, ви швидко втомитеся. Оптимальним для праски вважається вага 1,5 кг.

Ще одна важлива деталь праски - шнур. Його довжина повинна бути не менше 2 м. Можна придбати праску без шнура. Але через те, що такий праску потрібно кожні 11 секунд ставити на підзарядку, їм буде незручно прасувати такі речі, як простирадла і підковдри.

У чому схожість і відмінність прасок Brawn, Philips і Tefal?

У кожному з перерахованих брендів можна знайти модель праски, яка здатна задовольнити потребу покупця. Така праска володіє оптимальною потужністю, має вагу до 2 кг, забезпечений функцією парової обробки, добре ковзає по тканині.

Brawn, Philips і Tefal - гідні торгові марки, які випускають якісні праски. Кожна компанія не відстає від своїх конкурентів і в той же час намагається винайти щось особливе, щоб порадувати покупця. Тому вибір праски конкретної марки - справа смаку. Тут вирішальну роль грають додаткові функції праски, а точніше - ваша особиста зацікавленість в тій чи іншій функції.

Наприклад, праски Philips володіють високою потужністю до 2400 Вт і мають високоякісну міцну підошву з анодованого алюмінію. Ця компанія розробила термостійкий чохол для зберігання праски. Цей чохол можна надягати на розпечений праска і тут же ховати його в шафу.

Праски Tefal оснащені найкращою функцією відпарювання тканини. У деяких моделях на платформі є улоговинки, в яких збирається пар, і створюється повітряна подушка. Ця технологія дозволяє прасці прекрасно ковзати і економить ваші сили.

Моделі прасок Brawn мають дуже зручну ергономічну ручку. У комплект деякі прасок цієї компанії входить спеціальна насадка, яка запобігає появі лискучих плям на делікатних тканинах.

Незалежно від того, праска якій компанії ви доглядаєте, пам'ятайте про те, що ви будете користуватися ним дуже часто. Тому вам повинен подобатися його колір, дизайн. Матеріал ручки повинен запобігати ковзання по ньому руки. Кнопки на прасці повинні мати зручне розташування. Бажано, щоб шнур був з кульовим кріпленням, тоді він не буде заламуватися і плутатися. Словом, праска повинен бути зручним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: