» »

Мультиварка Redmond: плюси і мінусиТехнічний прогрес не стоїть на місці, і сьогодні замість плити можна використовувати для приготування їжі мультиварку. Попередньо виставивши на дисплеї режим і визначивши необхідний час для готування, в призначений термін можна отримати чудове блюдо.

Мультиварка Redmond: плюси і мінуси
Як і будь побутовий прилад, мультиварка «Редмонд» має свої як плюси, так і мінуси. Перш ніж господиня навчиться правильно користуватися приладом, пройде якийсь час, і вона не застрахована від помилок в процесі освоєння техніки.

Плюси мультиварки Редмонд

Найголовніша перевага будь-яких мультіварок, і «Редмонд» зокрема, це відсутність гори брудного посуду і необхідності в процесі приготування постійно щось мити, щоб цей купу не накопичувати. Чаша дуже зручна, залежно від кількості членів сім'ї, можна вибрати її на 3 літри або на 5. Щоб приготувати якусь страву, досить помістити підготовлені і подрібнені продукти в чашу, закрити кришку і натиснути на старт.

Є функція відкладеного старту, її можна використовувати, щоб вранці на сніданок була приготовлена ​​свіжа і гаряча молочна каша. Або до приходу сім'ї з роботи і навчання приготувався обід. Нічого не пригорає, чаша миється дуже легко, кришку теж нескладно очистити. Щоб продовжити термін служби, не подряпати дно чаші, потрібно користуватися лопаткою і ложкою, що продаються в комплекті.

Деякі моделі мультіварок можуть готувати йогурт, який набагато смачніше, ніж магазинний.
Мультиварки можуть запікати продукти, в них можна готувати випічку, тушкувати, варити, готувати на пару. І на все йде мінімум часу. Якщо покласти м'ясо і виставити мінімум 2 години часу на приготування супу, вийде шикарний бульйон. У продуктах зберігається максимум вітамінів і корисних речовин, так як температура приготування нижче 100оС.

Куди ж без мінусів?

Далеко не один відгук на мультиварку «Редмонд» містить якщо не лайки, то невдоволення. Цьому виробнику ставлять в провину низька якість приладів, які виходять з ладу в перший же місяць після початку використання. При заміні приладу, що має заводський брак, можуть вручити вже б / у прилад, зданий кимось і відремонтований в сервіс-центрі. Багато скарг, судячи з відгуків, надходить на складність в управлінні, деякі люди взагалі не можуть зрозуміти, як задати програму після включення приладу.

Щоб освоїти управління і розібратися в функціоналі кнопок, багато покупців у відгуках на товар радять надавати «тренера», який проведе майстер-клас.
Кнопок дуже багато, але що вони роблять, незрозуміло, на інтуїтивному рівні не розібратися, а інструкція мало інформативна. До мінусів приладу можна віднести те, що залишається запах приготовленої їжі, який не вивітрюється.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: