» »

Чи варто купувати побутову техніку в інтернет-магазиніЗараз все більш і більш популярними стають інтернет-магазини побутової техніки. У них представлений широкий асортимент товарів, яких у звичайному магазині може і не бути в наявності, а ціни на них досить невисокі. Наскільки це ризиковано - купувати побутову техніку в онлайн-магазині?

Чи варто купувати побутову техніку в інтернет-магазині
У століття високих технологій і величезних швидкостей багато людей в будні дні переміщаються виключно за маршрутом робота-дім-робота. У вихідні вони намагаються або просто відіспатися, або виїжджають за місто для того, щоб хоч якось змінити обстановку. Їм непросто знайти час для поїздки по магазинах, щоб вибрати собі ідеально відповідну пральну машину або варильну поверхню. Такі люди можуть заощадити свій час, замовивши потрібну побутову техніку в інтернет-магазині.

Переваги покупки техніки в інтернет-магазині

Перший і основний плюс покупки будь-якої побутової техніки в інтернет-магазині перед звичайним салоном електроніки полягає в тому, що в мережі ця техніка істотно дешевше. Для формування більш низькою порівняно із звичайним магазином вартості існує відразу кілька причин.

Насамперед, адміністрації інтернет-магазину не потрібно орендувати просторі приміщення для торгового залу - досить одного лише складу. Крім того, штат співробітників звичайного магазину побутової техніки виглядає дуже роздутим в порівнянні з чисельністю персоналу в інтернет-магазині. А адже витрати на заробітну плату продавцям-консультантам, вантажникам, касирам, адміністраторам, водіям, обслуговуючому персоналу та іншим співробітникам закладені в ціну товару, що продається.

Інше достоїнство інтернет-магазину - це можливість, не виходячи з дому, промоніторити наявність потрібного товару в різних магазинах, порівняти його ціну в них, уточнити всі цікавлять вас характеристики і почитати відгуки тих, хто вже придбав такий товар.

Як вибрати надійний онлайн-магазин побутової техніки?

Насамперед, потрібно почитати в мережі відгуки клієнтів про те чи іншому інтернет-магазині. Велика кількість негативних відгуків має змусити вас насторожитися і подумати, а чи потрібно вам зв'язуватися з продавцем, який користується такою поганою славою. Якщо основна частина відгуків позитивна і лише невеликий відсоток з них носить негативний характер, то, швидше за все, даний інтернет-магазин є цілком надійним.

Для очищення совісті потенційний покупець може зателефонувати в Роспотребнадзор і поцікавитися, чи відомий його співробітникам цей інтернет-магазин. Якщо відповідь негативна, значить, за роки існування продавця на нього не було скарг, отже, клієнти залишилися задоволені і купленим товаром, і обслуговуванням.

Головне, що вам повинен надати кур'єр, супроводжуючий доставку обраної вами техніки - це товарний чек і гарантійний талон. Тільки в цьому випадку при поломці товару ви маєте право вимагати його ремонту або заміни на аналогічний товар належної якості.

Нарешті, важливий критерій надійності інтернет-магазину - це можливість різних варіантів отримання оплати від покупця. Якщо, наприклад, магазин не приймає гроші через банк, то це може говорити про те, що він не зареєстрований. Отже, претензії про те, що куплений товар виявився неякісним, може бути просто нікому пред'явити.

Таким чином, купити техніку в інтернет-магазині означає заощадити масу часу і грошей, важливо лише серйозно поставитися до вибору магазину і товару.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: