» »

Чи варто купувати кухонний комбайн?Кухонний комбайн - досить корисний в господарстві прилад, він поєднує в собі безліч полегшують життя гаджетів, але все ж, підійде він не кожній господині.

Чи варто купувати кухонний комбайн?

Маленька кухня - не місце для комбайна

Як правило, кухонні комбайни відрізняються досить значними розмірами. Це робить їх регулярне використання на малогабаритних кухнях скрутним. Доведено, що комбайн, що стоїть на робочій поверхні, використовується в рази частіше того, який зберігається в шафі. Адже на те, щоб дістати і зібрати цей прилад, йде чимало часу, за яке цілком можна нарізати овочі звичайним ножем.

Незважаючи на переконання, що кухонний комбайн спрощує життя з маленькими дітьми, оскільки дозволяє готувати дитяче харчування з чого завгодно, завдяки самим різним ножам, які можуть ізмельчат фрукти і овочі, звичайний блендер справляється краще. Чаша кухонного комбайна занадто велика, в результаті вміст однієї дитячої порції просто розмазується по всьому об'єму, що не дозволяє їй рівномірно подрібнюватися.

Комбайн для великої родини

Можна сказати, що кухонний комбайн ідеально підходить для великих кухонь і великих сімей. Цей прилад полегшить життя господаркам, які регулярно готують і печуть. Встановлений на робочій поверхні прилад замішані тісто, нарізуватиме овочі, зробить пюре і вичавить сік з фруктів, взобьет коктейлі та измельчит м'ясо. Хороші комбайни комплектуються декількома ножами, придатними для всілякої обробки продуктів, зазвичай до фудпроцессоре додаються дві або три чаші, які можна легко міняти. Це дозволяє послідовно обробити продукти різними способами, а вже потім зайнятися миттям посуду. Така можливість може істотно полегшити життя під час підготовки до великих свят і застіль. Безсумнівним плюсом кухонного комбайна є його закритість, що зводить розбризкування крапель, а значить, і подальшу прибирання до мінімуму.

Комбайн можна використовувати для сезонних заготовок. У цьому випадку він буде доречний навіть на невеликій кухні. З його допомогою можна подрібнити і перетерти ягоди і фрукти для джему або варення, обробити овочі і зробити багато чого іншого. Якщо ви активно займаєтеся заготовками на зиму протягом обмеженого часу, кухонний комбайн може вам з ними дуже допомогти. А придумати, де його розмістити на тиждень або два, можна навіть на невеликій кухні.

Якщо ви рідко готуєте, не варто купувати кухонний комбайн, простіше обмежитися покупкою окремих побутових приладів. Вони не займуть багато місця на кухні, та й їх повсякденна експлуатація зазвичай набагато простіше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: