» »

Як швидко забратися в кімнатіПрибирання в кімнаті може зайняти не більше 20 хвилин, якщо правильно підійти до організації роботи. Але і цей час можна скоротити, якщо після використання кожної речі складати її на місце або викидати за непотрібністю.

Як швидко забратися в кімнаті

Приготуйте сміттєвий пакет. Залежно від ступеня захаращеності кімнати виберіть дуже великий екземпляр або віддайте перевагу звичайному пакету з магазину. Додайте його в кімнаті так, щоб було зручно складати сміття, кожен раз не відкриваючи його. Наприклад, повісьте на ручку дверей або покладіть в центрі кімнати.

Огляньте кімнату і подумки систематизуйте «мотлох». Предмети на полицях, підлозі, шафах і стелажах подумки розділіть на те, що можна викинути, то, що ще знадобиться, але може бути прибрано, і те, що ні в якому разі викидати не можна.

Зберіть все, що потрапило в першу категорію, і складіть в сміттєвий пакет. У число цих предметів входять етикетки, записки (якщо інформація використана або перенесена на більш надійний носій), упаковка від продуктів, рекламні матеріали, зламані деталі.

Складіть предмети, які можуть знадобитися в майбутньому, але не дуже потрібні зараз, в коробку або пакет. Підпишіть ємність, складіть в шафу. Якщо таких пакетів накопичилося чимало, варто переглянути їх вміст на предмет необхідності та провести інвентаризацію.

Розставте (розкладіть) інші речі по місцях, попередньо стерши з них пил. Придумайте для кожної речі власне місце, на яке ви будете повертати її після використання.

Приберіть з усіх поверхонь дрібниці, статуетки та інші елементи декору. Помістіть їх в таз, коробку або пакет. Протріть пил. Використовуйте спеціальні ганчірки, вони дозволяють не накопичуватися пилу більш тривалий період, добре видаляють її. Розставте все на місце. Для видалення пилу з дрібних деталей складної форми використовуйте звичайні кисті для малювання.

Пропилососьте в кімнаті. Для цього максимально відкрийте килимове покриття.

Вимийте підлогу, якщо килимове покриття займає не всю поверхню підлоги.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: