» »

Як вибрати засіб проти пилуПрагнення жити в чистоті - природне бажання людини. Боротьбу з пилом багато господинь ведуть щодня, адже вона швидко осідає на меблях, накопичується у всіх куточках будинку. Сьогодні існує безліч засобів для спрощення процесу збирання, як вибрати найефективніші з них?

Як вибрати засіб проти пилу
Прибирання будинку вважається головною і щоденною завданням кожної господині. Пил має властивість з'являтися нізвідки. Боротьба з нею стоїть на першому місці при збиранні кожної кімнати. Процедура збирання забирає значну кількість часу і сил, тому хочеться, щоб плоди старань зберігалися як можна довше. Що ж для цього зробити?

Найефективніші засоби у боротьбі з пилом

Самим народним засобом від пилу є, мабуть, вологе прибирання. Накопичення пилу може бути прибрана тільки вручну, а ось перешкодою для її осідання може виступати зволожувач повітря. За допомогою цих сучасних пристроїв можливо не тільки поліпшення атмосфери в кімнаті, але і нейтралізація частинок пилу.

Після закінчення вологого прибирання повітря стає істотно чистіше, це помітно, оскільки дихати стає значно легше.

Влітку з відкритих вікон проникає набагато більше пилу, тому вологе прибирання слід проводити якомога частіше, краще кожен день. Для очищення меблів від пилу можна використовувати щітку або волоть, але щоб уникнути масових пилових скупчень між ворсинками, потрібно застосовувати спеціалізований інвентар.

У боротьбі проти пилу найчастіше упор робиться тільки на горизонтальні поверхні, тоді як стіни залишаються без уваги. Тим часом освіту павутини у стелі - неминуче явище, і з ним потрібно боротися.

Кращий засіб для видалення пилу

Для підтримки оптимальної чистоти повітря мінімум два рази на місяць повинна проводитися повноцінний прибирання квартири. Прибирання в важкодоступних місцях, як правило, пов'язана з використанням пилососа. У сучасних моделей є безліч насадок, за допомогою яких можливо видаляти пил з м'яких меблів і плінтусів.

Різні аерозолі проти пилу будуть хороші при збиранні темних лакованих поверхонь.

Прибирання пилу в приміщенні передбачає миття підлоги. Навіть якщо у вас дуже потужний пилосос, він не зможе очистити гладкі поверхні від найдрібніших мікрочастинок пилу. У магазинах продаються різні засоби для ефективного очищення підлогових покриттів.

Крім того, одним з головних притулків пилу є плінтуса, їх необхідно протирати вологою ганчіркою обов'язково. Те ж саме стосується і гладкою меблів. Для очищення таких поверхонь слід використовувати ганчірки з мікрофібри. Щоб уникнути розлучень на меблів процедуру очищення можна закінчити фінішної протиранням з використанням сухої тканини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: