» »

Як змусити себе забратися в кімнатіУ щоденній суєті і турботах часу на прибирання вистачає далеко не завжди. А після насиченого дня хочеться відпочити і розважитися, а не займатися квартирою. Саме тому змусити себе зробити прибирання навіть в одній кімнаті - для багатьох справжній подвиг.

Як змусити себе забратися в кімнаті
Вам знадобиться
  • - друзі.

Розгляньте уважно вашу кімнату. Напевно ви побачите розкидані речі, брудну підлогу, пилові полки, залишки їжі, невимитие чашки. Нехай ця картина викличе у вас огиду. Уявіть, скільки пилових кліщів ви вдихаєте кожну хвилину разом з накопичилася у вас брудом. Викличте у себе бажання позбутися від середовища, яка так шкодить вашому здоров'ю. Подумайте також і про те, що подібна обстановка неприйнятна для людини, яка поважає себе.

У день збирання постарайтеся добре виспатися і не відкладати її на вечір. Не ставте перед собою відразу велику задачу: за один прийом повністю привести в порядок кімнату буде нелегко. Заплануйте мінімум: наприклад, просто розкласти речі по місцях і пропилососити. Відносне відчуття порядку виникне у вас вже після цієї роботи. Цілком можливо, що вам захочеться вимити підлогу і витерти пил, щоб «картина» була завершеною.

Запросіть на вечір друзів. Такий привід зробить прибирання в кімнаті необхідною. Цілком можливо, що, очікуючи гостей, ви будете діяти ще швидше, і встигнете навіть приготувати легкі закуски. А почути компліменти друзів з приводу чистоти в кімнаті буде набагато приємніше.

Придумайте собі «нагороду» за прибирання. Це може бути похід в кав'ярню і шматочок улюбленого торта в компанії близьких. Після вечірньої прогулянки повернутися в чисту кімнату буде набагато приємніше. Або заплануйте домашні спа-процедури: ванну з ароматною піною, скраби, маски. Після цих процедур ви відчуєте справжнє блаженство, ступаючи ногами по свіжовимите підлозі і лягаючи в чисту постіль.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: