» »

Як відмити мікрохвильовкуЯк відмити мікрохвильовку. Після частого розігрівання їжі в мікрохвильовій печі може з'явитися наліт. Пов'язано це з тим, що при нагріванні їжі з тарілки можуть вилітати невеликі шматочки або навіть краплі жиру, які і осідають на стінках і стелі печі, залишаючи цей самий наліт. Як від цих плям швидше позбутися і відмити мікрохвильовку ви дізнаєтеся при подальшому читанні.

Як відмити мікрохвильовку

Найпростіше починати з дверцят мікрохвильової печі. Так ми і поступимо. Ми можемо протерти її часточкою лимона, а потім злегка вологою ганчірочкою. А можна відразу розвести лимонний сік у воді та протирати дверцята цим складом. Практика показує, що так бруд з самої дверцята і зі скла відстає чудово.

Перед промиванням корпусу мікрохвильовки наллємо в тарілку звичайної води, помістимо туди кілька лимонних часточок (можна віджатих) і поставимо її в піч. Включаємо мікрохвильовку на 3-4 хвилини на невелику потужність. Щоб краще відмити сильно забруднену мікрохвильову піч, повторюємо вищеописану процедуру двічі.

Далі протираємо мікрохвильовку зсередини за допомогою звичайної ганчірочки. Це має видалити більшість плям, навіть посаджених півроку тому.

Зсередини в сильно забрудненої печі після даної операції плями, швидше за все, залишаться. Тут вже доведеться застосувати спеціальний засіб для миття мікрохвильових печей. Але ні в якому разі не можна користуватися іншими миючими засобами. У них дещо інший склад, який може нашкодити ніжному покриттю мікрохвильової печі.

Після цієї плями жиру відчистити остаточно. Але маленькі частинки їжі, що пристали до стінок і стелі можуть залишитися. Ці частинки видаляємо, прикладаючи до них на хвилину мокру ганчірку, а потім протираючи їх м'якою тканиною.

Слід уникати скобления поверхні ножем або протирання її жорсткими тканинами. Це може привести до виникнення подряпин на поверхні печі, і вона може вийти з ладу набагато швидше.

Для очищення поверхні на стелі під спіралевидним елементом використовуємо м'яку зубну щітку. Сам елемент не слід мити.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: