» »

Як відмити плиту електричнуПлита, не мита кілька днів (а то і тижнів) - справжній кошмар для господині. Пригорілі залишки їжі, спраглі жир - все це треба видалити, і, якщо неправильно підійти до процесу, він може виявитися довгим і трудомістким.

Як відмити плиту електричну
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - мило або засіб для миття посуду;
  • - тепла вода;
  • - засіб для чищення плит чи засіб для кухні;
  • - губка або ганчірка;
  • - дерев'яна лопатка.

Встановіть перемикачі в нульове положення і відключіть електроплиту від мережі. У більшості моделей перемикачі знімні - зніміть їх і покладіть в ємність з теплим розчином мила або засоби для миття посуду, дайте їм «отмокнуть» і відчистите губкою або щіткою для миття посуду.

Змочіть поверхню плити і конфорок губкою, рясно змоченою теплою водою або мильним розчином і залиште постояти на 5-10 хвилин, після чого видаліть розмокші залишки їжі за допомогою губки або дерев'яної лопатки. Для очищення конфорок можна також використовувати дротяну мочалку.

Одягніть гумові рукавички і нанесіть на вологу поверхню плити безабразівние миючий засіб. Це може бути рідина або гель для очищення плит (їх випускають найрізноманітніші виробники) або інший засіб з позначкою «Для кухні» - вони зазвичай добре справляються з жировими відкладеннями. Якщо ви не прихильник використання «сильною» хімії - можна використовувати для чищення плити розведену рідину для миття посуду або розчин господарського мила. Аналогічним чином обробіть передню панель плити.

Зачекайте 10-15 хвилин, щоб жирові відкладення розм'якшилися. Слідкуйте за тим, щоб поверхня плити залишалася вологою - інакше чистку доведеться починати спочатку.

Як випливає протріть плиту вологою ганчіркою або губкою, прибравши забруднення, промийте чистою водою. Якщо поруч з конфорками залишилися плями - нанесіть на забруднені місця миючий засіб ще раз і повторіть процедуру.

Якщо опорне кільце, за допомогою якого конфорка кріпиться до плити, пожовтіло - не намагайтеся повернути їй початковий колір. Це реакція металу на вплив високої температури, і вона необоротна.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: