» »

Як зберегти первозданний вигляд кухонних рушниківКухонні рушники мають одне, неприємне для будь-якої господині властивість, - вони вельми швидко забруднюються. Прати такі рушники досить важко, проте кожній господині хочеться бачити їх чистими, свіжими і приємно пахнуть. Охайного вигляду кухонний рушник - це завжди свідчення того, наскільки охайна господиня дому.

Як зберегти первозданний вигляд кухонних рушників
Для кухні ідеально підходять рушники з вафельної тканини. Однак і таким практичним рушникам потрібно своєчасна заміна. Якщо на вашій кухні рушники світлих тонів, то температура води для їх прання повинна бути порядку 90 градусів, для кольорових оптимальною температурою є 40-45 градусів. Світлі рушники перед кип'ятінням вимагають попереднього прання.

Цілком допустима прання рушників з іншою білизною, за умови, що й вони не встигли занадто забруднитися. Щоб рушник якомога довше залишалося чистим, його перед використанням слід погладити, так воно буде забруднюватися набагато повільніше.

Як же слід прати рушники? Перед тим приступити до прання, необхідно замочити їх на годину в солоній прохолодній воді. Розчин для замочування приготувати з розрахунку на один літр води одна столова ложка солі.

Якщо ретельно намилити рушник господарським милом, потім запакувати його в целофановий пакет і залишити в такому вигляді на добу, то потім його залишиться лише прополоскати.

Добре допомагають при пранні рушників використання миючих засобів для посуду. Потрібно просто залити таким засобом рушники і залишити на деякий час, після чого випрати як звичайно.

Якщо на рушниках утворилися численні жирні плями, то усунути їх допоможе замочування в оцтовому розчині.

Перед тим, як кип'ятити рушники, натріть на тертці господарське мило і розчиніть у воді кальциновану соду. У цьому розчині прокип'ятіть рушники протягом 15 хвилин, після чого гарненько прополощіть.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: