» »

Як сушити посудВід того способу, який ви виберете для сушіння посуду, залежить те, наскільки швидко вона висохне. Якщо часу на те, щоб витерти свіжовимите чашки і тарілки немає, досить грамотно розставити їх у сушарці або на столі, і до наступного прийому їжі посуд буде суха.

Як сушити посуд
Вам знадобиться
  • Рушники, сушарка, стакан для столових приладів.

Тарілки

По-можливості розташуйте тарілки в спеціальній сушарці вертикально. Це дозволить воді стекти, а посуді висохнути в максимально короткий термін. Якщо сушарки ні - розстелите на столі чистий рушник і поставте тарілки гіркою, лицьовою стороною вниз. Якщо у вас на кухні багато місця, можете розставити тарілки по одній. Звичайно ж, так вони висохнуть набагато швидше.

Чашки

Якщо ви використовуєте сушилку - ставте чашки обличчям вниз. Не рекомендується розташовувати одну на інший, це сповільнить висихання. Якщо сушарки немає - можна розташувати їх на рушник двома способами, у кожного з яких є свої достоїнства і недоліки. Якщо ви переверне чашки - в них не потрапить пил, але сохнути вони будуть дуже довго, так як доступ повітрю буде перекритий. Якщо не станете перевертати-висохнуть набагато швидше, але не дивуйтеся, виявивши порошинки, що пристали до вологій поверхні.

Столові прибори

Використовуйте стакан для сушки столових приладів, якщо вам важливо заощадити місце на кухні. Столові прибори висохнуть швидше, якщо стакан стоїть на нерівній поверхні (наприклад, рифленому металевому покритті біля раковини), так як через отвори в дінцю склянки вода стікатиме безперешкодно. Якщо на кухні багато місця - розкладіть столові прилади на сухому рушнику, добре вбирають воду. Вони висохнуть практично моментально.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: