» »

Як вимити ваннуУ чистій ванній кімнаті приємно і затишно. Регулярне прибирання цій частині квартири просто необхідна, адже сантехніку легше мити щотижня, ніж потім видаляти застарілі плями іржі і мильний наліт.

Як вимити ванну
Вам знадобиться
  • гумові рукавички, миючі засоби, щітка, ганчірки, відро

Почніть прибирання у ванній зі стелі і стін. Ретельно вимийте плитки і стики між ними. Приділіть увагу витяжці. Зніміть з неї кришки і почистіть. Роботу проводите в гумових рукавичках і використовуйте засоби для прибирання у ванній. Віддайте перевагу рідким миючим продуктам. При використанні порошків ви ризикуєте тим, що їх частинки потраплять у ваші легені з вдихом.

Вимийте всі полички, стаканчики, мильниці. Тут може зібратися мильний наліт. Щоб ефективніше з ним впоратися, використовуйте щітку, наприклад, стару зубну.

Почистіть дзеркало. Скористайтеся спреєм для чищення скла: бризніть їм на поверхню, круговими рухами рівномірно розподіліть його, приділяючи особливу увагу сильно забрудненим ділянкам, потім витріть м'якою сухою ганчіркою. Слідкуйте за тим, щоб матеріал не залишав ворсинки.

Виперіть килимки. Залежно від матеріалу, з якого вони виконані, і режимів, яка підтримує ваша пральна машина, зробити це можна вручну, попередньо замочивши їх, або за допомогою побутової техніки.

Переходьте до ванни і раковини. Сантехніку теж краще чистити рідкими або гелеобразную засобами. Дійте відповідно до інструкції. Щоб видалити сильні забруднення, вам є сенс нанести засіб, залишити його на півгодини, потім потерти раковину, ванну, крани і, нарешті, змити. Щоб шкіра ваших рук не постраждала від взаємодії з миючим препаратом, працюйте в рукавичках.

Вимийте підлогу. Візьміть миючий засіб для підлог. Розведіть його у відрі теплої води. Мити підлогу теж треба в гумових рукавичках.

Приберіть з ванної сторонні предмети, порожні пляшки і непотрібні упаковки. Переберія кошти, які ви зберігаєте в цій кімнаті. Якщо якийсь маскою для особи або бальзамом для волосся ви давно не користуєтеся, перевірте, чи не закінчився термін їх придатності, і викинете або переставте з видного місця в шафу.

Перевірте кількість мила, зубної пасти і прального порошку. Якщо щось закінчується, поповните запаси.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: