» »

Як відбілити ваннуПоступово ванна жовтіє і покривається трудновиводімиє нальотом. Особливо ця проблема турбує володарів чавунної сантехніки, на акрилової забруднення практично не осідають. Не поспішайте в магазин за покупкою нової ванни або вкладиша, спробуйте відбілити цю.

Як відбілити ванну
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - засоби з хлором;
  • - спреї з кислотами;
  • - лимонна кислота або оцет.

Стару чавунну ванну, на якій є дрібні тріщини, можна відбілити миючим порошком і металевою губкою. Змочіть сантехніку, густо посипте засобом і активно потріть щіточкою. Якщо з першого разу результат вийшов не таким, як ви хотіли, повторіть обробку.

Якщо на ванні збунтувався вапняний або іржавий наліт, то попередньо зніміть його миючим порошком, потім нанесіть засіб, до складу якого входить хлор. Залиште на 10-15 хвилин і ретельно змийте теплою водою. Під час роботи з агресивними речовинами намагайтеся не дихати випарами, щоб не отруїтися і не обпекти дихальні шляхи.

Відбілювати нову ванну можна тільки щадними засобами, які не пошкоджують напилення. Подивіться в магазинах кремообразние чистячі засоби, в яких дуже дрібні абразивні частинки. Рясно змастіть сантехніку за допомогою губки і залиште на 30 хвилин. За істеченіюівремені змийте крем водою.

Подивіться сучасні спреї, які не тільки видаляють вапняний наліт, але і вибілюють. До їх складу входять різні кислоти, які з легкістю справляються навіть з самими стійкими забрудненнями. Не забувайте вдягати рукавички, щоб не псувати шкіру рук і нігті.

Видаляти забруднення і відбілювати акрилову сантехніку можна тільки спеціальними засобами, які рекомендують виробники. Подивіться в правилах експлуатації, там повинно бути зазначено, які спреї підійдуть. Багато фірм, які продають подібну продукцію, надають послуги і по відновленню акрилу. Якщо у вас є бажання, викличте фахівців.

Можна трохи схитрувати. Увечері наберіть повну ванну гарячої води, додайте 200 г лимонної кислоти або 2 пляшки оцту (запах буде дуже різкий), прикрийте двері. З ранку просто злийте розчин і почистіть сантехніку губкою і кремом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: