» »

Як відмити ванну від іржіЯк видалити іржу з ванни. Білосніжна ванна - мрія будь-якої господині. Але плями іржі, на жаль, явище досить поширене. Видалити їх можна як за допомогою сучасних засобів, широко представлених на прилавках магазинів, так і використовуючи перевірені народні ради і рецепти.

Як відмити ванну від іржі
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - перекис водню;
  • - щавлева кислота;
  • - столовий оцет (9%);
  • - кухонна сіль;
  • - сода;
  • - скипидар;
  • - кухонна губка;
  • - гумові рукавички.

Позбутися від іржі у ванній вам допоможе нашатирний спирт і перекис водню. Придбати їх можна в будь-якій аптеці. Змішайте дані компоненти в рівних пропорціях. Змочіть губку з абразивним покриттям в отриманому розчині і потріть необхідні ділянки ураження. Дану процедуру можна використовувати і в якості профілактики, протираючи ванну 2-3 рази на місяць.

Якщо плями у вашій ванній досить глибокі, скористайтеся щавлевої кислотою. Для цього обробіть необхідні ділянки даним засобом і залиште на 20-30 хвилин. Після цього за допомогою кухонного губки і теплої води видаліть залишки кислоти.

Суміш кухонної солі та оцту також ефективно справляються з плямами іржі. Для її приготування змішайте 3 столових ложки оцтової кислоти і 1 столову ложку кухонної солі. Даною сумішшю обробіть іржу і залиште на 20-30 хвилин. Після цього ретельно потріть забруднену ділянку кухонних губкою і видаліть залишки кошти теплою чистою водою.

Якщо іржа на ванній утворилася недавно, вам допоможе звичайна сода. Потріть уражену ділянку содової кашкою протягом 5-10 мнуть. Після цього видаліть залишки кошти теплою водою. У разі необхідності процедуру повторіть.

Скипидар допоможе відмити застарілі плями іржі. Для цього ванну спочатку обробіть звичайною кухонною сіллю. Змочіть кухонну губку в скипидарі і ретельно потріть уражені ділянки. Після цього залишки кошти видаліть чистою водою. Дані роботи необхідно проводити в спеціальних гумових рукавичках і фартуху.

Якщо видалити плями іржі народними рецептами і порадами не вдається, зверніться за допомогою до фахівця. Досвідчений майстер професійно оновить покриття, використовуючи сучасні засоби та процедури. Така ванна прослужить вам ще не один рік і буде виглядати як нова.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: