» »

Як відмити душову кабінуЧим відмити душову кабіну. Поступово на стінах душової кабіни скупчуються різні забруднення від поганої води, мила і шкірного жиру. Відмити душову кабіну можна різними засобами. Головне - не використовувати їдких речовин, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд скла або полістиролу.

Як відмити душову кабіну
Вам знадобиться
  • - чистячі гелі або спреї;
  • - лимонна кислота;
  • - оцет;
  • - губка;
  • - зубна щітка;
  • - засіб для стекол і дзеркал;
  • - пульверизатор.

Для миття душових кабін виробляється безліч спеціальних засобів. Наприклад, "Delu", "М. Мускул "," Luxus "," OROfresh ". Для душових кабін з полістиролу використовуйте "Tilex" або "Fresh Shower". Але не обов'язково застосовувати саме ці кошти, підійдуть будь чистячі гелі або спреї. Але не можна використовувати порошки, так як в них містяться занадто грубі абразивні частинки, які можуть пошкодити оргскло або акрил.

Змочіть стінки кабіни теплою водою і нанесіть трохи чистячого гелю на м'яку губку. Активними рухами почистіть душову кабіну зовні і зсередини, трохи почекайте і сполосніть чистою водою. У важкодоступних місцях спробуйте видалити забруднення старою зубною щіткою, але намагайтеся сильно не терти, інакше можуть з'явитися мікротріщини. Змивати засіб потрібно ретельно, інакше залишаться білі розводи на склі.

Також можна очищати стінки душової кабіни лимонною кислотою. Розведіть пакетик кислоти (10 грам) в 100 мл теплої води і перелийте рідина в пульверизатор. Розпорошите склад на стіни душової кабіни і залиште на 10-15 хвилин. Потріть губкою і змийте теплою водою. Якщо відкладення від води не відмилися таким методом, то збільште концентрацію лимонної кислоти, додавайте на 100 мл води 2 пакетика. Замість лимонки підійде і столовий оцет, його необхідно близько 20 мл на 100 мл води.

Якщо у вас з'явився грибок в душовій кабінці, обробіть її стінки слабким розчином хлорки. Добре обполосніть чистою водою і протріть сухим рушником, після цього приміщення необхідно провітрити.

Щоб додати блиск, візьміть м'який рушник і злегка змочіть його в рідині для стекол і дзеркал. Протріть кабінку з усіх боків. Так ви видалите розлучення, які утворилися в результаті миття різними миючими гелями і захистіть її від осідання частинок пилу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: