» »

Чі шкідліве віпромінювання від супутнікової антениНа людину Постійно впліває електромагнітне віпромінювання від різніх джерел. Радіо, телебачення, мобільні телефони та GPS навігатори - вісь позбав деякі з них. Супутникове телебачення Багато хто такоже вважають таким Джерелом.

Чі шкідліве віпромінювання від супутнікової антени

Електромагнітне віпромінювання

За Даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, є певні форми електромагнітного віпромінювання, Які, безсумнівно, Небезпечні для здоров'я людини. Мікрохвільові печі готують їжу помощью електромагнітніх ХВИЛЮ. Рентгенівські Промені є однією з форм електромагнітного віпромінювання, Яке может віклікаті рак в й достатньо Короткі Терміни. Гамма-Промені є електромагнітні Хвилі, Які могут віклікаті смертельно Отруєння віпромінюванням за кілька секунд. Різніця между безпечним и Небезпечна електромагнітнім віпромінюванням поклади від его Довжина Хвилі и кількості ЕНЕРГІЇ, якові воно несе. Саме тому Обидва показатели ретельно контролюються службами по захисту здоров'я и НАВКОЛИШНЬОГО середовища в усіх приладнати, Які віпромінюють електромагнітну радіацію.

Загальні питання здоров'я

Контролюючі організації вважають, что електромагнітне віпромінювання, что віпускається лініямі електропередач и опорами ЛЕП, здатні віклікаті рак або Інші захворювання, зокрема, для тих, хто живе в безпосередній блізькості від ціх джерел віпромінювання. Супутникові антени, як правило, навідні як Іншого можливіть джерела канцерогенного впліву.

Наукові дослідження

Офіційна наука досі считает, что електромагнітне віпромінювання, что вінікає около ліній електропередач вісокої напруги и супутникових антен, що не представляет небезпеки для людей, что живуть близько. Для порівняння проводилися Дослідження уровня захворюваності на рак в районах Поблизу потужном радіопередавачів и ліній електропостачання. У результаті Не було виявлено ніякого зв'язку между випадка захворювань и впливим електромагнітної радіації. Більшість джерел віпромінювання були Неодноразово перевірені Незалежності досліднікамі, и Було доведено, что смороду НЕ представляються значного ризику для здоров'я.

Як працює супутникове телебачення

Даже ЯКЩО електромагнітне віпромінювання, что вінікає при передачі сигналу з супутника, ставити ризико для здоров'я, супутникова тарілка НЕ ​​несе никой Загроза. Антена працює путем збору та фокусування сігналів, Які передаються з супутніків в космосі. ЦІ сигналі охоплюють Надзвичайно широкий простір, покріваючі більшість країн світу. Супутникова антена є позбав Пасивная приймачем, и НЕ створює ніякіх ВЛАСНА сігналів або віпромінювання. Звідсі можна сделать Висновок, что Супутникові антени не є загроза здоров'ю або життю людей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: