» »

Як Включити iPadДивлячись на людей в метро, ​​дістають iPad з сумки и тут же початківців грата в Angry Birds, Складається Враження, что цею планшет включається міттєво з відкріванням кришки чохла. Так, та не зовсім!

Як Включити iPad

Їй, ти там спиш?

Користувачі домашніх и офісних ПК настількі звіклі до процеса завантаження операційної системи после натіскання кнопки power, что планшет, "врубаю" відразу, віклікає Відчуття фокуса, Якщо не чарівніцтва.

Уявний таким ШВИДКО процес включення - позбав Перехід планшета Зі стану сну в звичайне робоче. Будь-які планшет, что лежати в сумках їх власніків, по суті - Вже включені, але "дрімають".

Чі всегда включені планшет

Ві Тільки-тільки принесли iPad з магазину и вийнять з коробки? Тоді ВІН точно БУВ Повністю віключеній, альо йо батарея заряджена. Планшет Ніяк НЕ відреагує на Разові и Короткі "екзерсісі" з кнопками. Тісніть єдину на верхньому торці кнопку довше 1 секунди. У центрі екрана з'явиться зображення Жаданом "яблука".

Почався процес завантаження операційної системи. На це піде годину. У процесі завантаження потребуються ВСІ Електронні Пристрої складніше Праска. Даже найпростішій мобільний телефон.

На завантаження піде НЕ больше 30 секунд! А від ЯКЩО через 30 секунд и через ХВИЛИН планшет не завантажено, ВІН, Можливо, несправностей.

Завантаження ОС

Если ж ніякої Реакції после 5 секунд натіскання кнопки запуску не послідує, значити новий апарат точно несправностей або розрядівся так, что не включена Ніяк. Йо можна зарядитися, альо чі Варто це робити? Сучасні акумулятори мают Дуже малий Відсоток саморозряду, а Пристрої, оснащені ними, поставляються на склади и в магазині Вже зарядженості на Рівні, достатності для включення пристрою и его перевіркі. Чи не зарядженості акумулятор у Щойно купленого iPad - Тільки повернення або заміна!

На чорному екрані з'явилося контрастними, молочно-біле зображення логотипу Apple - ваш девайс працює, батарея Тягном, завантаження Йде. Зазвічай 30 секунд з лишком вістачає, щоб iPad розпочав Діалог словами "Розблокуйте". Пальцем сковзаєте по екранах туди, де и Куди це Пропонується.

Пароль

І вісь робочий стіл з іконкамі програм. Якщо не видно, треба ж ввести пароль з чотірьох цифр. Ніякіх малюнків, залішають слід на екрані.

Если ж у вас не Вийшла сделать описом Вище - у вас в руках неактівованій планшет з магазінної коробки. Доведе iPad зареєструваті та актівуваті самостійно. Обов'язково Підключення до інтернету.

После Завершення всех ціх маніпуляцій ваш iPad включень! Повторюваті Цю процедуру вам, скоріше Всього, доведе Вже при ПОКУПЦІ нового планшета. iPad - Пристрій Дуже надійне, стабільне в работе, и перезавантаження Йому нужно Вкрай Рідко.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: