» »

Як Включити вбудований камеруВбудована веб-камера - Найкраще решение для Спілкування по відеозв'язку з помощью ноутбука. Ее розташування над екранах відмінно Підходить для переговорів. Включити вбудований камеру можна таким способом.

Як Включити вбудований камеру

Если вбудована веб-камера не обладнан світлодіодамі, что сігналізують про ее роботу, то для качана звітність, з'ясувати, чи Справний вона. Для цього увійдіть в панель Керування Windows (через значок робочого столу, або з меню «Пуск») i двічі клацніть по значку «Система». Відкріється вікно властівостей операційної системи, в якому звітність, буде Відкрити вкладку «Обладнання». У даній вкладці натісніть кнопку «Диспетчер прістроїв». У списку «Диспетчера прістроїв» віберіть пункт «Пристрої ОБРОБКИ збережений», и натісніть на символ «+». Відкріється список всех прістроїв, среди якіх знайдіть веб-камеру, и Переконайся, что вона задіяна.

Щоб Включити вбудований веб-камеру звітність, запустіті додаток, розроблення спеціально для неї. Зазвічай, данє програмне забезпечення ВСТАНОВЛЕНО на ноутбук (у разі, ЯКЩО ВІН купується разом з операційною системою). Наприклад, для того, щоб Включити вбудований камеру на ноутбуці Acer, нужно Войти в меню «Пуск», натиснута кнопку «усі програми» та Зі списку Додатків вібрато "Acer Crystal Eye Webcam". За помощью даної програми можна зніматі фото и запісуваті відео, змінюючі при цьом Дозвіл зйомки и зберігаючі результати на комп'ютер.

Включити вбудований веб-камеру такоже можна помощью сторонніх програм, Наприклад безкоштовна Додатках ManyCam, Яку можна завантажити за ПОСИЛАННЯ http://download.manycam.com/. Дана програма підтрімує широкий набор функцій по роботі з вбудований веб-камерою.

Вбудована веб-камера автоматично включається в таких додатках як Skype, MailRu Агентб Oovoo и подібніх. Причому, ЯКЩО на комп'ютері ВСТАНОВЛЕНО и запущена у фоновому режімі Manycam, то ДПС Додатки будут візначаті его як окрему веб-камеру з розширеного настройками.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: