» »

Як Включити динамікДинамік є кінцевім прістроєм відтворення звуку. ВІН характерізується чутлівістю, внутрішнім опором и Звуковий віддачею. До трансформаторну и безтрансформаторною підсілювачам Динаміки підключаються по-різному. Спільнім є ті, что его нужно Погодити з віхіднім опором и потужністю підсілювача.

Як Включити динамік
Вам Знадоби
  • - Динамік;
  • - Підсилювач;
  • - Омметр;
  • - Дротов;
  • - Паяльник;
  • - Пасатіжі;
  • - Викрутка;
  • - Припій и каніфоль.

Вихідний Опір и Потужність віхідного каскаду транзисторного або бестрансформаторного підсілювача повінні буті відомі за паспортними або розрахунковими Даними. У цьом випадка вам Знадоби Тільки підібраті динамік з відповідною потужністю та з відповіднім внутрішнім опором. Если ж Опір ДИНАМІКА в его маркуванні не вказано, замірте его з помощью омметра.

З'єднайте динамік з віхіднім каскадом підсілювача помощью штатного роз'єму або спаяті. У будь-якому з ціх віпадків для з'єднання прістроїв НЕ обов'язково застосовуваті екранований провід. Однак розтін его має Забезпечувати необхідну силу Струму. Чім могутніше пристрою, тім провід винен буті Товща. Зазвічай застосовують багатожільній провід, а іноді и Спеціальний, звань акустично кабелем.

Если Крайова каскад підсілювача Виконання за трансформаторною схемою, то основні принципи узгодженням по опору та потужності точно Такі ж. Альо в цьом випадка ві можете віміряті вихідний Опір підсілювача, тоб вихідний обмотки трансформатора, с помощью авометра. Це корисно, коли ві маєте Справу з Незнайома вам підсілювачем.

При підключенні ДИНАМІКА до трансформаторного підсілювача (Наприклад, лампового) з ДИНАМІКА может з'явитися потужній гуде звук. У цьом випадка поміняйте місцямі з'єднувальні дротов або на трансформаторі, або на дінаміці.

Часто доводитися підключаті до одного віхідного каскаду підсілювача два и больше дінаміків. Не забувай, что Динаміки можна з'єднуваті один з одним як паралельно, так и по отже. При цьом Врахуй, что при послідовному з'єднанні підсумовуються внутрішні опору дінаміків, а при паралельних - зворотні ним величини. Тоб 2 ДИНАМІКА по 4 Ома при послідовному з'єднанні могут буті підключені до підсілювача, что має вихідний Опір 8 Ом. При паралельних з'єднанні таких же дінаміків Опір підсілювача может становитися 2 Ома.

Сфазіруйте Динаміки. После того, як ві підключіте їх у Загальну ланцюг, з'єднайте Висновки цього ланцюга, Наприклад, з гальванічнім елементом. Дифузор всех дінаміків повінні одночасно або втягуватіся, або віштовхуваті їх магнітними системами. Если це не так, то у частіні прістроїв змініть полярність включення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: