» »

Як Включити Визначник на PanasonicАвтоматичний Визначник номера на стаціонарному телефоні дозволяє НЕ Тільки дізнатіся, хто дзвонить вам в Сейчас, альо и переглянути ВСІ НОМЕРИ телефонов, з якіх вам Дзвони у вашу відсутність. Це й достатньо Зручна функція як для домашнього, так и для офісного телефону.

Як Включити Визначник на Panasonic
Вам Знадоби
  • - телефон Panasonic.

Увійдіть в меню телефону, щоб Включити АОН, віберіть пункт «налаштування базової СТАНЦІЇ», потім віберіть «Автоматичний Визначник номера». Перебуваючи в цьом меню, наберіть з клавіатурі цифри 255. На екрані з'явиться пункт «автоподнятія» - натісніть «Вкл».

Активами функцію автоподнятія для включення Визначник. Для цього перейдіть в меню и віберіть "налаштування бази». Натісніть клавішу 3. Потім введіть пін-код (за умовчанням це 0000). Потім послідовно натісніть цифри 5 і 2. При надійшов вхідному дзвінку натісніть кнопку виклику один раз, щоб визначився номер, а другий раз для качана Розмови.

Налаштуйте автоматичний Визначник номера в телефоні Panasonic 325й МОДЕЛІ. Увійдіть в режим «налаштування бази» телефону. Потім віберіть пункт «АОН», клацніть «Оk». Далі помощью джойстика прокрутіть вниз до появи на екрані РІСД. Наберіть послідовно цифри 255. Натісніть «Оk». Потім в меню оберіть опцію «Автополученіе». Потім клацніть по кнопці «Оk».

Віберіть положення «Включено», натісніть «Оk». Потім віберіть режим «АОН», встановіть кількість цифр - 7. Далі віберіть число Запитів сигналу - 5 (максимальна). Встановіть трівалість сигналу запиту - 100 мс (мінімальне значення). У опції "затримки ВІДПОВІДІ на виклик» віберіть 100 мс.

Встановіть у полі «Кількість дзвінків» значення 1. Насправді, номер візначається после трьох або двох дзвінків, тоб после спрацьовування автоматичного Визначник номера. Колі ві телефонуєте на телефон з АВН таке перемикань чутні в трубці. На цьом налаштування АОН завершена. Такоже ві можете підключіті у свого оператора телефонного зв'язку послугу CallerID, щоб доповніті АОН.

Перейдіть в меню телефону, віберіть "налаштування бази», введіть 0000, потім віберіть «Інше», потім «Зміна пін-коду», наберіть комбінацію цифр 726276647, потім впишіть код EEPROM8 и 007R5 F-06.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: