» »

Як Войти в сервісний режим телевізораСучасні телевізори мают вбудований сервісний режим налаштування параметрів зображення. У сервісному режімі такоже можна сделать діагностику телевізора. Перед внесенням будь-яких змін слід запам'ятати Поточні налаштування.

Як Войти в сервісний режим телевізора

Невірна настройка параметрів может привести до пропажі відеосігналу, тому алгоритм входу в сервісний режим непростою. Дізнайтеся вашу модель телевізора. Даній цифробуквене код можна найти як на самому ТЕЛЕВІЗОРІ, так и на упаковці пристрою або в супутньої документації. Перегляньте уважности ВСІ документи, Які були надані разом з телевізором. Для кожної МОДЕЛІ телевізора алгоритм Дій свой.

Зайдіть в пошуково систему и введіть вашу модель телевізора и слова «сервісний режим». На сайтах обслуговування зразок http://master-tv.com/article/servise/ можна найти послідовність Дій почти для всіх Поширення моделей телевізорів. Такоже Варто відзначіті, что в інтернеті представлена ​​велика кількість різніх відео інструкцій, Які дозволяють налаштовуваті Параметри телевізорів.

Знайдіть свою модель пристрою в списку, організованому за алфавітом. У точності повторіть Вказану послідовність Дій, щоб запустіті сервісний режим настройки телевізора. Так для телевізора Samsung моделей CS-721 и CS-723 нужно послідовно натиснута кнопки на пульті Picture Off, Sleep, P.Std, Mute, Picture On. На пульті может буті кнопка, яка назівається Menu або на зразок. Уважности огляньте кнопки на пульті и прочитайте інструкцію.

Проведіть Настроювання параметрів телевізора. Війдіть з сервісного режиму Передбачення Для Вашої МОДЕЛІ способом. Найчастіше для цього нужно натиснута на кнопку вімкнення телевізора. Можливо, для тонкої настройки телевізора Варто звернута до фахівців. У сервісному центрі допоможуть відновіті колішні налаштування, ЯКЩО смороду були некоректно змінені, а такоже відрегулюють зображення за вашим Побажання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: