» »

Як вибрати вініловій програвачПрогравач вініловіх дисків. Для любителів аналогового звуку вініловій програвач залішається невід'ємною складового домашньої звукової апаратури. І це НЕ Тільки данина ретро. На вінілі випускають багатообіцяючі Сінглі популярних музікантів, а їх якісне звучання Тільки підкреслює дінаміку живої музики.

Як вибрати вініловій програвач

Основним параметром при віборі вінілового програвач є функціональність мотора и его швідкісні характеристики. Вибирайте електромотор з можлівістю Блокування кварцовий стабілізатора Швидкості.

Підставою для Платівки служити диск-моховик. Зверніть уваг на ті, что чім ВІН масивніший, тім стабільніше частота Обертаном. Раніше диски Виготовляю Із сталева на Основі алюмінію, зараз же вікорістовується лексан або акрил, Які мают свою резонансну частоту в безпечне діапазоні.

При віборі вінілової Платівки звертайте уваг на прівід. Его Завдання - обертаті пластинку з питань комерційної торгівлі частотою, що не створюючі при цьом акустичних Перешкоди. Чи не беріть програвач з роликовими або прямим приводом, тому у них Дуже високий рівень вібрацій. До того ж прямий прівід віклікає електромагнітні наведення на звукознімач. У сукупності все це несумісне з якіснім и мелодійнім звучанням. Краще Вибирайте вініловій програвач з пассіковім приводом, ВІН ізолює диск-моховик від вібрацій мотора.

ВАЖЛИВО ськладової програвач є тонарм, основне Завдання Якого - переміщаті голка звукознімача по пластинки уздовж ее радіусу. Вибирайте тонарм з вуглепластіка, щоб кріпівся на плаваючий шасі, це однозначно знизу рівень вібрації и поліпшіть Якість звуку.

Якісне звучання програвач в чому поклади від голки. Просто у віготовленні, а тому недорогими, досі залішаються сферічні голки. Правда смороду мают квартальна недолік: за рахунок поганого відстеження модуляції канавки в місцях високого уровня запису, сферічні голки деформують пластинку, что, в кінцевому підсумку, виробляти до спотворення звуку. Менші спотворення дають еліптічні голки, альо їх ВАРТІСТЬ набагато Вище.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: