» »

Як вибрати медіа-плеєрМедіа-плеєри є Гарньє альтернативою перегляду відео на комп'ютері. Зручність таких плеєрів Полягає в їх портатівності и возможности Підключення до різніх прістроїв відтворення. Альо Дуже ВАЖЛИВО вібрато такий медіа-плеєр, Який доставити максимум удовольствие от его Використання.

Як вибрати медіа-плеєр

Щоб вібрато найбільш підходящій медіа-плеєр, Визначи з Вимогами до нього. Смороду могут стосувати способу зберігання Даних, кількості підтрімуваніх форматів, інтерфейсів Підключення до телевізора та других прістроїв відтворення, возможности виходе в інтернет, зручності Використання.

За типом зберігання ІНФОРМАЦІЇ медіа-плеєри діляться на Пристрої з вбудований жорсткий диск и без нього. Візначтеся, Який вариант вам больше Підходить. Медіа-плеєр з власним пам'яттю дозволити зберігаті ВСІ дані безпосередно на ньом. Водночас плеєри без вбудований жорсткий диск коштують Дешевше, а в якості прістроїв, что підключаються пам'яті может віступаті флешка, портативний жорсткий диск та Інші Пристрої.

Зверніть уваг на список підтрімуваніх форматів. У ідеалі, чім їх больше - тім краще. Однак це позначається на ціні - Пристрій з великими можливіть буде и коштуваті больше. Звічайній, ЯКЩО ві точно добре там, что НЕ будете використовуват екзотичні файли, Вибирайте медіа-плеєр з мінімальнім набором підтрімуваніх форматів.

Візначтеся з необхідною кількістю роз'ємів для Підключення медіа-плеєра до прістроїв відтворення. Орієнтуйтеся на ту техніку, яка Вже є у Вашому розпорядженні. Бажано, щоб медіа-плеєр підтрімував інтерфейс HDMI. Саме ВІН вікорістовується більшістю телевізорів для Підключення до них. Такоже Класичні «тюльпани» Ніколи НЕ будуть Зайве - з їх помощью можна підключіті медіа-плеєр даже до застарілім моделями.

Если для вас не важливо можлівість виходе в інтернет, можете відразу відкінуті МОДЕЛІ, что підтрімують вихід в ятір. З Іншого боку, Підключення до інтернету дозволити переглядаті відео з онлайн-джерел и з прістроїв локальної мережі.

Оцініть дружність інтерфейсу користувача медіа-плеєра. Паралельно відзначте швідкодію. Пристрої з малопотужнімі Процесори Працюють повільніше, альо й коштують Дешевше.

Зіставте інформацію, отриманий за всіма крітеріямі. Віберіть тієї медіа-плеєр, Який больше за других задовольняє вашим Вимогами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: