» »

Як вибрати радіотелефонРадіотелефони є Відмінною альтернативою звічайній телефонами. Смороду Забезпечують НЕ Тільки свободу пересування, а й Надаються безліч різніх функцій, ЗРУЧНИЙ во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

Як вибрати радіотелефон

Одним з найважлівішіх крітеріїв радіотелефону для користувача є его зовнішній вигляд. При ПОКУПЦІ зверніть уваг на Такі характеристики як колір, розмір и Вагу. Як правило, більшість моделей віконується в «Класична» чорних и сірих тонах, колір такоже мо буті глянсовий або матовий. Вибирайте тієї, Який больше доводитися вам до смаку. Розмір телефону винен буті таким, щоб вам Було ЗРУЧНИЙ тримати йо НЕ Тільки в руці, альо и прітіскаючі до плеча. На це ж впліває и его вага - занадто важкі МОДЕЛІ не так зручні для трівалого Спілкування.

Наступні Важливі КРИТЕРІЇ - частота Робота і дальність зв'язку. Зазвічай Радіус Дії телефону стає порядку 50 метрів в пріміщенні и 300 метрів на Вулиці. Від частоти роботи покладів Якість зв'язку. Чім вона вища - тим Якість краща, а Перешкоди менше. Стандартними є частоти 31-40 МГц (Ідеально Підходить для дому, дальність зв'язку около 300 метрів), 814-950 МГц (дальність зв'язку до 1,5 км), 1880-1900 МГц. Если ві НЕ збіраєтеся використовуват телефон позбав в межах свого будинку, можете сміліво зупінятіся на первом варіанті. Для телефонов з Дуже великою дальністю вінікає проблема безпеки: может буті перехопленій код, Який вікорістовує трубка. Самими безпечного є телефони DECT (1880-1900 МГц), смороду мают дальність зв'язку около 300 метрів.

Візначтеся з типом радіотелефону: DECT або DECT / GAP. DECT-телефони Забезпечують всі необхідне для зв'язку: хороша Якість звуку, БЕЗПЕКА, Використання декількох трубок. GAP-телефони мают підвіщеною функціональністю. Наприклад, до бази Можливо підключіті кілька трубок різніх віробніків, зареєструваті одну трубку на декількох базах одночасно. Вірішіть, чі є необхідність в таких можливіть.

Візначте необхідне число трубок. Як правило, стандартний комплект являє собою базу и одну трубку. Альо існують и решение, Які Використовують кілька телефонних трубок. Однак дзвонити з них одночасно НЕ можна.

Наступна ВАЖЛИВО характеристика - годину роботи акумулятора без підзарядкі. Чім воно Вище, тім краще. Як правило, стандартними є Значення около 10-12 годин в режімі Розмови и около 100 годин в режімі Очікування.

Візначтеся з необхідністю додатково функцій. Серед них могут буті АОН, поліфонія, поиск трубки помощью бази, автоматичний дозвон, адресна книга.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: