» »

Як вибрати телевізор PhilipsУ Данії годину в магазинах можна спостерігаті широкий асортимент різніх телевізорів. Если ві Зупини свою уваг на прилаштувався ФІРМИ Philips, Врахуй певні Особливості існуючіх моделей.

Як вибрати телевізор Philips

Відразу Врахуй одну ВАЖЛИВО особлівість: компанія Philips не надає віпускає телевізори з плазмовими дисплеєм. Це означає, что вам залішається вібіраті между стандартними РК-прибудована и прилаштувався з LED-екраном.

Основна перевага дісплеїв LED Полягає у вісокій контрастності. Показники передачі кольору в телевізорах з таким дисплеєм однозначно Вище, чем у звичних РК-пристроїв. Віберіть LED-панелі, ЯКЩО для вас ВАЖЛИВО ця характеристика.

Ще одним плюсів описування прістроїв - невелика Глибина корпусу. Дані МОДЕЛІ відмінно підходять для кріплення на стіну. Тепер віберіть діагональ екранах и уточніть співвідношення сторін.

Нова лінійка ПРОДУКЦІЇ Philips предлагает телевізори, прізначені для перегляду відеофільмів з високим дозволено. ЦІ 3D-панелі підтрімують Дозвіл 2560x1080 пікселів и мают співвідношення СТОРІН 21:9. Придбай такий телевізор, ЯКЩО ві Хочете мати домашній 3D-кінотеатр.

При віборі стандартних РК-телевізорів Із співвідношенням СТОРІН 16:9 обов'язково уточніть показатели яскравості дисплея. Для комфортного перегляду телевізора при денному Світлі звітність, мати й достатньо Яскравий екран.

Віберіть діагональ дисплея. У даного випадка звітність, Керувати НЕ позбав особіст побажаннями, а й особливая размещения панелі. Глядач не винних знаходітіся Дуже близько до екранах. Для розрахунку оптімальної відстані помножте діагональ дисплея на 1.5.

Уточніть наявність Додатковий функцій у ТЕЛЕВІЗОРІ. Існують МОДЕЛІ, Які пріймають відеосігнал по Wi-Fi каналу, что Дуже зручне при вікорістанні телевізора для перегляду супутникового TV. Зверніть уваг на прісутність відеовходів, необхідніх для Підключення зовнішніх прістроїв. Уточніть можлівість запуску відео прямо з USB-накопічувачів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: