» »

Як вибрати хороша і недорогу Електрон книгуНевіддільне Якість хорошої Електронної книги - технологія E-Ink, або Електронні чорнила, Які роблять читання з екранах Пристрій почти НЕ відрізнятісь від читання звічайної паперової книги. Альо прилади з використаних цієї технології коштують дорожча, тому прийти до компромісу и вібрато якісну, альо недорогу книгу й достатньо складно.

Як вибрати хороша і недорогу Електрон книгу

Тип екранах

Вібіраючі Електрон книгу, в Першу Черга звертайте уваг на тип екранах, самє ВІН візначає ті, як ЗРУЧНИЙ буде читати. Більшість чітачів воліють технологію E-Ink - ЦІ Електронні чорнила роблять екран пристрою схожим на сторінку паперової книги з Друкований шрифтом, при цьом екран НЕ підсвічується зсередіні, что зніжує контраст зображення, полегшує читання, особливо трівале, так як НЕ напружує очі. Крім того, ця технологія дозволяє Книзі працювати без заряду Дуже довгий годину, даже Активні чітачі могут НЕ заряджатися Пристрій за кілька тіжнів. Один з істотніх недоліків Такої книги - відсутність підсвічування, что Робить неможливим ее читання в темряві.

Деякі книги з технологією E-Ink володіють зовнішнім підсвічуванням, яка спрямована не в очі людини, а на сторінку - як ліхтарик для звічайної книги.

Електронні книги з екранах LCD могут показуваті Кольорові зображення, відтворюваті відео, шрифт в них більш контрастними, альо від читання частіше втомлюються очі, як и от читання з монітора комп'ютера або телефону. Такі книги Швидко відгукуються на перегортання сторінки (E-Ink Робить роботу пристрою повільної), альо швідше розряджаються.

Если ві завзятий читач и проводите по кілька годин на день за читані, то Вибирайте технологію E-Ink. Если ж вам нужно більш багатофункціональній Пристрій, то підійде книга з LCD-екраном.

Способ управління

Існують книги з традіційнім управлінням помощью кнопок або c сенсорними прилаштувати. Сенсорні коштують дорожча, тому, ЯКЩО ві Хочете сделать упор на Якість и невісоку Ціну, то Вибирайте Електрон книгу Із ЗРУЧНИЙ кнопками для перегортання сторінок. Потрімайте Пристрій у руках, щоб зрозуміті, наскількі ЗРУЧНИЙ натіскаті кнопки - бажано, щоб смороду розташовуваліся збоку екрана, прямо под пальцями.

Сенсорні екранах книг більш кріхкі, через Постійно Дотик пальців смороду швідше забруднюються, а так як найчастіше во время читання доводитися позбав перегортаті сторінки, то Використання Такої технології НЕ всегда віправдано. З Іншого боку, багатая людям зручніше користуватись сенсорним екранах, особливо ЯКЩО смороду НЕ Тільки читають, а й дівляться фотографії або фільми.

Інші Функції

Если ві Хочете купити хорошу, альо недорогу Електрон книгу, звертайте уваг на Пристрої без Додатковий функцій. Наприклад, ЯКЩО вам не потрібен вихід в інтернет (о з книги, что має електронне чорнило, це Дуже непросто), то краще відмовітіся від цієї Функції. Такоже небажано вібіраті Пристрої з плеєром, з можлівістю відтворюваті відео або грата. Врахову Тільки свои спожи - уважности ознайомтеся Зі списком форматів, Які підтрімує книга, поцікавтеся наявністю Словників, ЯКЩО ві чітаєте на іноземних мовах, або можлівістю збільшити шрифт до Дуже великого, ЯКЩО страждаєте далекозорістю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: