» »

Як завантажити відео в mp3 плеєрMP3-плеєри підтрімують функцію завантаження и відтворення відеофайлів. Для їх копіювання розробниками передбачені СПЕЦІАЛЬНІ програми, что кодують записи в Потрібний формат.

Як завантажити відео в mp3 плеєр
Вам Знадоби
  • - комп'ютер;
  • - програмне забезпечення до плеєра;
  • - кабель для Підключення пристрою до комп'ютера.

Прочитайте інструкцію до вашого mp3 плеєру и Переконайся в тому, что для даної МОДЕЛІ доступно відтворення відеозапісів. Перегляньте список підтрімуваніх форматів файлів. Если з яких причин у вас відсутній інструкція користувача, ві можете Прочитати спеціфікацію пристрою на Офіційному сайті | Статистика виробника в огляді МОДЕЛІ.

Вставте у прівід диск з програмним забезпеченням до вашого портативного плеєра и виконан інструкції, Які з'являтімуться пунктів меню. Запустіть встановленного програму на Вашому комп'ютері, підключіть плеєр помощью USB-кабелю и перейдіть до розділу «Відео». Дода відеозапісі, Які Хочете завантажити на Пристрій.

Відзначте відеофайлі у списку програми и переконвертує їх у підтрімуваній плеєром формат. После того, як конвертація буде закінчена, скопіюйте кінцеві файли відео в пам'ять плеєра. Залежних від МОДЕЛІ пристрою ві можете при кодуванні запісів відразу копіюваті їх у пам'ять mp3-плеєра.

У випадка коли у вас відсутній програмне забезпечення до Вашому портативного mp3-плеєра, завантажте его з офіційного сайту розробник відповідно до МОДЕЛІ вашого пристрою. Зверніть уваг, что для Деяк віробніків может використовуват Одне и ті самє програмне забезпечення.

Скорістайтеся альтернативним способом завантаження відеозапісів в портативний mp3-плеєр. Підключіть его до вашого комп'ютера як знімного накопичувачі и скопіюйте в его пам'ять відеозапіс підтрімуваного формату.

Зверніть уваг, то багато доступно далеко не для кожної МОДЕЛІ плеєрів. Тут такоже ВАЖЛИВО враховуваті розмір файлу відеозапісу и співвідношення сторін. Такоже Багато файли підтрімуваного Розширення могут НЕ відтворюватіся без ОБРОБКИ програмами виробника плеєра.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: