» »

Як замініті акумулятор в плеєріПрактично ВСІ Сучасні MP3-плеєри живляться від акумуляторів різніх тіпорозмірів. Рано чи Пізно смороду зношуються. Способ заміні ціх компонентів поклади від конструкції плеєра.

Як замініті акумулятор в плеєрі

Існують плеєри, розраховані на живлення від акумуляторів, сумісніх з батареями від телефонов Nokia Серії BL. Вімкніть живлення такого апарату, відключіть его від USB-порту, виконан Попередньо безпечне видалений пристрою, а потім посуньте кришку Із зворотнього боку плеєра. Подденьте акумулятор и вітягніть его. Прийдіть з ним в салон зв'язку и живити, Який з акумуляторів Серії BL підійде вместо нього. Старий акумулятор здайте на утілізацію в ДЕЗ, а новий встановіть на місце, зорієнтувавші его таким же чином, Яким БУВ розташованій старий, и закрійте кришкою.

Если ваш плеєр розрахованій на живлення від одного гальванічного елемента тіпорозміру AAA, Придбай акумулятор того ж тіпорозміру, что має якомога Більшу Ємність. ВІН винен буті нікель-метал-гідріднім. Такоже Придбай або зберіть таке зарядний пристрій, Який здатн заряджатися один акумулятор цього тіпорозміру, а не Тільки два одночасно. Ток зарядки в міліампер віберіть рівнім 0,1 Ємності, віраженої в міліампер-годинах. Для установки и Зняття акумулятора відкрівайте батарейних відсік, аналогічно тому, як раніше ві це робили при зміні батарейки. Дотримуйтесь полярності.

Дедалі БІЛЬШОГО Поширення набуваються мініатюрні плеєри з вбудований акумулятор. Такий апарат перед заміною батареї такоже відключіть від USB-порту, Попередньо здійснівші безпечне видалений. Потім вімкніть его харчування и розберіть помощью викрутки. Если застосовуються гвинти з шестигранними шліцамі, скорістайтеся спеціальнімі викрутки, призначеня для Ремонт мобільних телефонів. Ві виявило всередіні акумулятор, підключеній до плати двома проводами через роз'єм. Звічайній один з проводів чорний, другий - червоний. Це, відповідно, негативний и позитивний полюса батареї.

У разі, ЯКЩО акумулятор підключеній до плати плеєра через роз'єм, просто відключіть его, запам'яталися, як цею роз'єм БУВ орієнтований. Если ж ВІН впаяній, Віпаяті его, чи не допускаючи коротких замикання, и запам'яталися місця Підключення негативного и позитивного полюсів. Донесіть акумулятор, такоже НЕ допускаючи замикання, до магазину, в якому реалізуються запчастини до плеєрів, и купіть новий такий же. Потім підключіть его через роз'єм або паяних, дотрімуючісь полярності.

Можлива Ситуація, коли в магазині є акумулятор, Повністю відповідній за габаритами, ЕЛЕКТРИЧНА параметрами та електрохімічної Системі, альо має Інший роз'єм. Відріжте роз'єм від старої батареї и припаяйте до проводів Нової, дотрімуючісь полярності, после чего місця пайок ретельно ізолюйте. Чи не перерізаті Обидва проводь одночасно, оскількі це может віклікаті коротке замикання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: