» »

Як записатися відео на навігаторОсновна мета навігаторів Полягає в складанні маршрутів прямування. Однак більшість прістроїв підтрімує такоже роботу з відеофайламі, переглядання якіх может скрасіті годину в дорозі. Для цього нужно позбав Записати відео на навігатор.

Як записатися відео на навігатор

Підключіть навігатор до комп'ютера за помощью USB-шнура. Для цього один Кінець шнура вставте у відповідній роз'єм пристрою, а Інший - в комп'ютер. После цього натісніть на навігаторі кнопку включення.

Через кілька секунд комп'ютер Визначіть Підключення нового пристрою. При необхідності автоматично будут встановлені необхідні драйвери для роботи навігатора як знімного носія ІНФОРМАЦІЇ. Перед качаном роботи дочекайся полного Виявлення пристрою и установки драйверів.

За помощью провідника операційної системи відкрійте папку з відеофайламі, Які звітність, записатися. У Іншому вікні відкрійте папку навігатора, Куди здійснюватіметься запис. Як правило, вона носити відповідну назву, Наприклад, Video. Скопіюйте необхідній відеофайл, клікнувші по ньом правою кнопкою міші и вибрать «Копіюваті», а потім вставте в папку навігатора, клікнувші по вільному місцю правою кнопкою міші и вибрать "Вставити".

Если ві звіклі користуватись файловий менеджер, а не стандартні провідником, запустіть відповідну програму. У одному ее вікні відкрійте папку з відео, а в Іншому папку навігатора, призначеня для запису. Віберіть відеофайл, Який нужно переписати, и натісніть кнопку "Копіюваті". Если звітність, записатися кілька файлів, повторіть Цю процедуру з шкірними з них або спочатку віділіть ВСІ, а потім скопіюйте їх.

Если Навігаційний Пристрій підтрімує роботу з картами флеш-пам'яті, скорістайтеся Наступний способом. Війміть карту пам'яті з навігатора, после чего вставте ее в картрідер комп'ютера. После визначення системою підключеного знімного носія ІНФОРМАЦІЇ перепішіть одним Із способів необхідні відеофайлі на карту пам'яті. После цього війміть ее з комп'ютера І знову вставте в навігатор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: