» »

Як записатися на ipod пісніНа Відміну Від більшості mp3-плеєрів, запис музики, на Які проводитися як на звічайні flash карти, завантаження файлів на iPod НЕ така проста задача. Для поповнення аудіотекі цього пристрою звітність, використовуват Спеціальне програмне забезпечення.

Як записатися на ipod пісні

Перш чем підключіті iPod до комп'ютера и Записати на нього якусь інформацію, скачайте та встановіть програму iTunes. Всі Операції по додаванню, зміні и видалений Даних з Пристрої віробляються Тільки помощью цієї програми.

Запустіть iTunes, в пункті меню «Файл» віберіть «Додати файл у медіатеку» або «Додати папку в медіатеку». У вікні, віберіть файли чі папки, Які звітність, Додати. У програму могут буті додані аудіофайлі Наступний форматів: MP3, AAC, AIFF, WAV, Audible.com и Apple Lossless, такоже можна додаваті файли формату wma, в цьом випадка iTunes конвертує їх в один з підтрімуваніх форматів. Если в налаштування програми встановлений прапорець «Копіюваті в папку iTunes Media при додаванні в медіатеку», то файли буде скопійовані в спеціальну папку програми.

Підключіть iPod до комп'ютера. Безпосередня запис на iPod может буті проведена двома способами.
Для автоматичного запису медіатекі віділіть iPod у списку «Пристрої» в лівій частіні вікна програми. Перейдіть у вкладку «Музика» у правій частіні вікна програми. Встановіть галочку «Сінхронізуваті музику». За помощью Перемикач віберіть, что запісуваті на iPod, «Всі пісні и плейлисти» або «Вибрані плейлисти». Натісніть кнопку «Сінхронізуваті».

Додати музику на iPod можна и в ручному режімі. Віділіть Пристрій у списку прістроїв, перейдіть у вкладку «Огляд» и встановіть галочку «Обробляті музика і відео вручну».

У розділі «Медіатека» віділіть пункт «Музика». У правій частіні вікна віділіть необхідні елєменти и перетягніть їх на значок iPod, после чего почнет запис, аналогічнім чином могут буті запісані створені в iTunes плейлист.

После Закінчення запису віділіть iPod у списку прістроїв, в контекстного меню віберіть пункт «Вітягнуті» або натісніть кнопку поруч з назва пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: