» »

Як записатися на mp3-плеєрЗалежних від виробника запис на плеєр может проводитись різнімі способами. Це стосується НЕ Тільки Використання плеєра у якості диктофону, альо и копіювання на нього музики.

Як записатися на mp3-плеєр

Уважности прочитайте інструкцію з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Если ваш плеєр Виконання у вігляді флешки, просто підключіть его безпосередно до одного з Вільний USB-роз'ємів на Вашому ПК. Потім скопіюйте на нього музику.

Если плеєр Виконання у класичному варіанті, тоб монолітній корпус, без USB-штекера, альо з наявністю відповідного входу, скорістайтеся кабелем, Який поставлявся в комплекті з самим плеєром. Підключіть помощью цього кабелю плеєр до будь-якого вільного USB-роз'єму. Потім двічі клацніть по іконці «Мій комп'ютер" на робочому столі.

У списку прістроїв знайдіть ваш плеєр. Зіставте розмір копійованіх файлів и Вільний простір на карті пам'яті вашого плеєра. Врахуй, что НЕ Варто заповнюваті Пристрій под зав'язка. Це может негативно позначітіся на коректності его роботи.

Скачайте програму ITunes, щоб записатися музику на mp3-плеєр, ЯКЩО ВІН виготовленя компанією Apple. Встановіть ее на ваш персональний комп'ютер. Підключіть до нього плеєр помощью СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю або пристрою, Який Йде в комплекті.

Віявіть ваш плеєр помощью встановленої програми, а потім з ее ж помощью скопіюйте музику. Так само як и в попередня випадка, зіставляйте ОБСЯГИ. Намагайтеся, щоб індикатор Заповнення карти пам'яті плеєра не доходив до Червоної Позначки.

Зайдіть в меню плеєра, ЯКЩО ві Хочете використовуват его як диктофон. Если доладно розібратіся самостійно, прочитайте відповідній Розділ інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ пристрою. Там винне буті гранично ясно написано, як записатися на плеєр звук. Зазвічай, щоб Включити режим запису, нужно зайти в основне меню плеєра и вібрато пункт Recording. Потім, щоб Почати запис, нужно натиснута на кнопку Start або на кнопку Із збережений зафарбований червоного гуртка.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: