» »

Як зареєструваті PSPРеєстрація ігрової приставки PlayStation Portable Дає ее корістувачеві певні перевага. Однак іноді перейти безпосередно до процеса Неможливо з питань комерційної торгівлі причин.

Як зареєструваті PSP
Вам Знадоби
  • - документи від вашої приставки;
  • - доступ до інтернету.

Візначте країну виготовлення вашої PlayStation Portable. Для цього перегляньте дані на сервісних наклейках вашої ігрової приставки, прочитайте что Йде в обов'язковій комплектації документацію. Если Придбай вами модель пристрою PlayStation Portable булу Виготовлено в сполучення Штатах, перейдіть для реєстрації за Наступний ПОСИЛАННЯ: http://us.playstation.com/.

Знайдіть у меню сайту посилання на агентство Розділ реєстрації пристрою, после чего Заповніть спеціальну форму для Отримання аккаунта власника ігрової консолі. Реєстрацію такоже можна Виконати на сайті На даний http://ru.playstation.com/psp/, прот нерідко Трапляється, что МОДЕЛІ приставки, віроблені в Штатах, чи не прізначені для продаж в Европе, тому їх может просто не буті в списку прістроїв.

Для реєстрації версій PlayStation Portable, вироблений в других странах, скорістайтеся звічайній російськомовною версією сайту, зазначеної Вище. Перейшовші за ПОСИЛАННЯ, прокрутіть сторінку до кінця и в самому низу знайдіть колонку з переліком моделей прістроїв PlayStation Portable.

Віберіть ту, яка відповідає вашій, и в сторінці, натісніть у правому верхньому куті на ПОСИЛАННЯ "Зареєструваті PlayStation Portable (назва МОДЕЛІ) тут". У вас винне з'явитися ровері вікно, в поля Якого вам нужно ввести необхідну інформацію - свои Особисті дані та інформацію про придбання вами ігрової консолі Sony. Аналогічно ВІКОНА послідовність и на англомовніх сайтах.

Если ві відчуваєте певні труднощі в процесі реєстрації ігрової консолі PlayStation Portable, зверніться за підтрімкою на Спеціальний тематичний форум, Наприклад, http://community.eu.playstation.com/. Там ві можете Задати Ваші питання, пов'язані НЕ Тільки з реєстрацією, альо и з іншімі питання з приводу Використання даної консолі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: