» »

Як віготовіті мікронаушнікМикронаушники нашли ШИРОКЕ практичне! Застосування среди студентов во время складання іспітів и заліків. Прот Буває так, что прідбаті Данії Пристрій накладно. У цьом випадка его можна зібраті самостійно.

Як віготовіті мікронаушнік
Вам Знадоби
  • - паяльник;
  • - схема мікронашніка;
  • - батарейка;
  • - деталі схеми.

Придбай ВСІ необхідні деталі для мікронавушніка. Їх можна найти в магазинах або прідбаті через інтернет. Головне - пам'ятайте, что чім менше елєменти пристрою, тім больше непомітнім воно буде. Вам знадобляться транзистори сот23 марки ВС847С, КТ3130Б9, ВС847В, конденсатори номіналом 0,1 мкФ, ЧІП резистори з номіналом 10 кОм, 43 кОм, 560 кОм. Джерелом звуку буде віступаті електромагнітний мініатюрній телефон, Наприклад, ТЕМ-1956.

Знайдіть у мережі інтернет схему мікронавушніка. Уважности ее вівчіть, и перевірте наявність у вас необхідніх ЕЛЕМЕНТІВ. Візьміть плату потрібного розміру и спаяті ВСІ елєменти згідно з загально правилами СМД ЕЛЕМЕНТІВ. После того як закінчіте пайку, отмойте плату від флюсу и перевірте мультіметром правільність Виконання и відсутність замикання между елементами.

Виконано Приймальна котушкі з Емальований дроту ПЕВ-2 і намотайте на мікросхему пріблізно 70-100 вітків. Припаяйте кінці дроту до плати відповідно до рекомендацій електрічної схеми мікронавушніка.

Зробіть фасунг, в Який встановлюватіметься батарейка, Які піджівлюють мікронаушнік. Йо можна Виконати з будь-якого Жорсткий металевого матеріалу. Наприклад, візьміть монету в 5 копійок и зігніть под нагрівом. Припаяйте фасунг з платою и промійте від флюсу. Перевірте мультиметром відсутність замикання.

Вставте батарейку в фасунг. Перевірте наявність звуку. Для цього торкніться помощью пінцета або викрутки до баз транзисторів, ЯКЩО почуєте шіпіння, то значити, збірка пристрою виконан правильно. После цього зберіть мікронаушнік в саморобний корпус або обмотайте ізоляційною стрічкою. За помощью Товстого дроту виконан Тримач для вуха, Який для зручності Використання такоже обмотується ізолентою або іншім матеріалом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: