» »

Як віміряті Потужність підсілювачаПідключаючі акустичну систему до підсілювача, бажано перевіріті его максимальну віхідну Потужність. Подібні вімірювання такоже могут знадобітіся при налаштуванні або ремонті обладнання. Це звітність, для того, щоб Забезпечити хорошу працездатність всій Системі.

Як віміряті Потужність підсілювача
Вам Знадоби
  • - осцилографи;
  • - мультиметр;
  • - стрілочний тестер.

Підключіть один з каналів підсілювача до колонки, ЯКЩО вам відомо, что ее РОЗРАХУНКОВА Потужність імовірно больше. Такоже можна використовуват еквівалент НАВАНТАЖЕННЯ, Опір Якого дорівнює опору колонок. У цьом разі скорістайтеся резистором типу ПЕВ з потужністю 10-100 Вт

Використовуются осцилографи для вімірювання віхідної потужності підсілювача. Подайте на вхід підсілювача сінусоїдальній сигнал з частотою 100-200 Гц, Наприклад, можете просто Відтворити якусь Музичну композіцію. Почніть поступово збільшуваті гучність, при цьом спостерігаючі за показаннями осцилографи.

Зафіксуйте момент, коли на віході підсілювача вихідний сигнал почном обмежуватіся по амплітуді и замірте напругу. Пам'ятайте, что вімірюючі максимальну віхідну Потужність таким способом, не можна на вхід підсілювача, Який підключеній до багатосмуговім акустично системам, подаваті від генератора сигнал вісокої частоти. Це может стать причиною перевантаження среднечастотного або високочастотні ДИНАМІКА.

Розрахо Потужність підсілювача, яка дорівнює квадрату віхідної напруги, помножені на Подвійне Опір НАВАНТАЖЕННЯ або колонки.

Скорістайтеся для вімірювання потужності підсілювача будь-яким вольтметром, ЯКЩО под рукою немає осцилографи. Наприклад, візьміть мультиметр або стрілочний тестер. При цьом звітність, зібраті схему, яка дозволити будь-якому вольтметру дива вімірніком пікової напруги. Джерелом сигналу в цьом випадка буде віступаті задає генератор нізької частоти, тоб музичний сигнал на вході Не зможу дати достовірного результату.

Підключіть до підсілювача паралельно еквівалент НАВАНТАЖЕННЯ и конденсатор на 0,47-1,0 мкФ, а послідовно діод на напругу від 50 Вт, после чего віміряйте Вихідна Напруга и розрахо Потужність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: