» »

Як використовуват телефон як мікрофонЯк використовуват телефон. У наш годину Дуже пошірені різноманітні програми для Спілкування через інтернет з можлівістю чути и Бачити співрозмовніка. Для правильної роботи Такої програми нужно веб-камера и мікрофон, щоб відео та аудіо зв'язок БУВ двосторонньою. Звічайній, найлегша прідбаті звічайній веб-камеру або користуватись вбудований в ноутбук мікрофоном, однак, ЯКЩО йо НЕ віявляється под рукою, є способ вірішіті Цю проблему.

Як використовуват телефон як мікрофон

Використовуются як мікрофона свой мобільний телефон або смартфон. Для цього вам буде нужно завантажити ПЄВНЄВ програму, Встановити ее на телефон и комп'ютер, после чего сінхронізуваті їх. Це робиться для того, щоб комп'ютер МІГ розпізнаті, что звітність, використовуват камеру и мікрофон телефону.

Телефони, что Працюють на базі Windows Mobile, мают кілька варіантів для такого Підключення. Скорістайтеся, Наприклад, програмою Webcamera Plus. Однак будьте уважні: Багато Додатки НЕ задіють мікрофон телефону, тому виявляв вам абсолютно Марна.

Врахуй, что для коректної роботи програми и сінхронізації вам Знадоби такоже Встановити одну з таких Сполука: Wi-Fi, USB, Bluetooth або GPRS/3G. Віберіть Одне з перерахованого Вище, Яке підтрімується и телефоном, и комп'ютером. После сінхронізації ваш телефон буде використовуват як мікрофон и камера, тому забудьте даже про Використання гарнітури.

Телефони Samsung, як и Nokia, теж могут використовуват як мікрофона в процесі Розмови на комп'ютері. Врахуй, что спеціалізованіх програм для конкретних моделей телефонов НЕ існує, практично ВСІ смороду підходять для будь-яких прістроїв. Спробуйте завантажити сходжу програму, прот, більш доступним для відкритого КОРИСТУВАННЯ. Ця програма Warelex Mobiola Microphone v1.00. Даній Програмні продукти надає можлівість Використання телефону як мікрофона для комп'ютера. ВІН відмінно працює з Yahoo, Skype, IM и схожими клієнтами. Завантажте програму Зі сторонніх ресурсів або безпосередно з сайту виробника (http://warelex.com). Для з'єднання телефону з комп'ютером використовуются Підключення по Bluetooth, других варіантів программа НЕ підтрімує.

Зверніть уваг, что в якості мікрофону іноді набагато простіше використовуват гарнітуру, чем втрачають годину на установку програм и процедуру сінхронізації.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: