» »

Як купити плазмуСучасний ринок предлагает покупцеві найрізноманітніші види телевізорів, починаючі від традіційніх з електронно-променево трубкою и закінчуючі плазмовими, з шкірними роком становится все більш популярними. Щоб куплений плазмовий телевізор приносить вам Тільки пріємні моменти, при его віборі звітність, враховуваті деякі тонкощі.

Як купити плазму

Плазмові телевізори відрізняються й достатньо скроню ціною, тому зазвічай їх купують для создания домашнього кінотеатру. Розмір екранах у таких телевізорів может досягаті 60 и больше дюймів, а значити, для них нужно Достатньо ровері приміщення. У продаж Є І плазмові панелі, їх відрізняє відсутність власного ТБ-тюнера. Такі панелі можна застосовуваті для перегляду супутникових каналів.

При віборі розміру виходе НЕ з формули «чим больше, тім краще», а врахову, З якої відстані ві будете Дивитись телевізор. Наприклад, для перегляду телевізора з діагоналлю 42 дюйма оптимальним є відстань 3 метри, для діагоналі 50 дюймів - 4 метри. Підібравші розмір екранах под відстань, ві зможете переглядаті телевізор з максимальним комфортом.

Перевага плазмових телевізорів є їх великий розмір, висока яскравість зображення, повна відсутність будь-яких спотворень зображення, можлівість повісіті на стіну. Альо є й Недоліки - висока ВАРТІСТЬ и енергоємність, недостатньо Якісна передача кольору, що не Надто висока чіткість зображення.

Бажаючих вібрато якісний плазмовий телевізор, орієнтуйтеся на МОДЕЛІ, у якіх перераховані Вище Недоліки мінімальні. Уважности Порівняйте Якість картинки у Варт поруч телевізорів різних моделей - ві неодмінно відзначіте Відмінності у відтінку зображення, в его чіткості и контрастності. Кращі параметрів на Кінець 2011 року малі телевізори з діагоналямі 42 и 50 дюймів.

Особливая уваг звертайте на чорні ділянки зображення, так як самє передача чорного кольору є проблемною для багатьох плазмових телевізорів - чорний колір годиною виходе з сінюватім відтінком. Порівняйте Якість передачі кольору, зазвічай кольори більш Яскраві та насічені у моделей з великою яскравістю. Яскравість вімірюють у канделах, чім вона Вище, тім краще.

Врахову сумісність купується телевізора з комп'ютером. Если вона є, ві зможете переглядаті фільми з комп'ютера, фотографії и т.д., что Дуже зручне. Головня крітерієм сумісності є наявність необхідніх роз'ємів. Зверніть уваг и на ті, чи є у телевізора Вбудовані колонки - у багатьох моделей їх немає, так як смороду розраховані на Зовнішні Акустичні системи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: