» »

Як знайти hotbird на супутникСупутникове телебачення дозволяє переглядаті телевізійні канали в будь-якому куточку світу, что Дуже зручне для тихий, хто живе у відокремленіх населених пунктах або поза зоною покриття. Щоб отріматі Насолода від перегляду телепередач, в Першу Черга звітність, правильно налаштуваті супутникову тарілку на Потрібний супутник.

Як знайти hotbird на супутник
Вам Знадоби
  • - набор для Підключення супутнікової тарілкі.

Дізнайтеся місце розташування супутника Hotbird и частоти транспондерів, Які до нього ставлять. Для цього можете скористати Програмне забезпечення Satellite Transponders, Яку можна завантажити на будь-якому сайті | Статистика супутникового телебачення. Запустіть програму и віберіть супутник Hotbird. У результаті отрімаєте НЕ Тільки потрібну для налаштування інформацію, а й Відомості по телевізійніх каналах, провайдерам та їх частотам транслювання.

З'ясуйте свое місце розташування відносно супутника Hotbird. Це звітність,, щоб візначіті, підпадаєте ві в зону его покриття. Посмотреть карту покриття Hotbird можна в інтернеті, Наприклад, на сайті На даний www.lyngsat-maps.com.

Скачайте програму Satellite Antenna Alignment. Вона дозволяє візначіті, як правильно направіті и Встановити супутникову тарілку, щоб отріматі сигнал з супутника Hotbird. Досить запустіті додаток, ввести географічні координати вашого міста и вібрато Потрібний супутник. У результаті ві отрімаєте напрямок и кут, под Яким слід ставити антену.

Встановіть супутникову антену в потрібне положення, альо НЕ закріплюйте Надто сильно. Праворуч в тому, что вам ще может знадобітіся ее повертаті, щоб зловити більш якісний сигнал. Підключіть тарілку до ресивера и з'єднайте его з телевізором. Если ві займаєтеся налаштування самостійно, а антена находится й достатньо далеко, рекомендується скористати невеликим переносним телевізором и найти супутник Hotbird, що не відходячі від супутнікової тарілкі.

Увімкніть ресівер и відкрійте меню «Установка антени». Вкажіть супутник Hotbird, віберіть частоту транспондера або натісніть на кнопку «Пошук каналів». Если Якість свзяи вас не задовольняє, Спробуйте повернути супутникову тарілку. Робіть це Дуже Повільно, щоразу перевіряючі стан телевізійного сигналу. После того як знайдете оптимальне положення, закріпіть міцно положення антени.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: